WhatsApp'ta eksik olan tek özellik geliyor! Duyanlar çok sevinecek

WhatsApp yeni güncellemesi herkesi memnun edecek cinsten. İşte yeni özellik ve gelişmeler.
WhatsApp'ta eksik olan tek özellik geliyor! Duyanlar çok sevinecek

WhatsApp'ta uzun süredir beklenen o özellik için sinyaller gelmeye başladı. WhatsApp tarafından yayınlanan bir ekran görüntüsü ile duyurulan bu özellik sayesinde artık gönderilen mesajlar üzerinde düzenleme yapılarak güncellenebilecek. WhatsApp'ta klavye'nin azizliğine uğrayarak kelimeyi yanlış yazmayanınız yoktur. İşte bu özellik tam size göre. Mesajı silmek yerine artık üzerinde düzenleme yapabileceksiniz. 

WhatsApp dünyanın en çok kullanıcısı olan mesajlaşma uygulamalarından biri. WhatsApp uygulamayı geliştirmek adına sürekli uygulamayı güncelliyor ve yeni özellikler ekliyorlar. WhatsApp kullanıcıları tarafından çok sevilecek yeni özellik ise gerçekten çok güzel karşılandı.

Yapılacak olan bu güncelleme sayesinde artık yanlış yazılmış ve gönderilmiş bir mesaj üzerinden düzenleme imkanı sunulacak. Bu şekilde hatalı mesajlar için tekrar bir düzeltme mesajı göndermenize gerek kalmayacak. Bu özelliğin ne zaman kullanıma açılacağı hakkında net bir açıklama olmasa da kısa süre içinde kullanılmaya başlanması bekleniyor. 

WHATSAPP'TA YENİ GÜNCELLEME HERKESİ MEMNUN EDECEK

WhatsApp'n iOS için hazırladığı 22.23.0.73 kodlu beta güncellemesi ile mesajları düzenleme özelliği eklenecek. Yapılan bu güncelleme haberi sonrasında uzun süre bir yenilik veya açıklama yapılmamıştı. Şimdi yeniden WhatsApp tarafından yeni bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımda bir mesaj düzenlendi. Düzenlenen bu mesaj WhatsApp'ın en son sürümü olan tüm telefonlarda değiştirildiği açıklandı. 

Bu tarz haberlerden haberdar olmak için Uşak Gündem haber sitemizi takipte kalın. Sizler için en güncel haberleri takip ediyor ve sizlere sunuyoruz. 

İlgili Haberler