Uşaklının feryadı Milletvekili Güneş’i harekete geçirdi

Şu günlerde Uşak halkının en büyük sıkıntısı olan sağlık hizmeti alamamak konusundaki şikâyetler, AK Parti Uşak Milletvekili Dr. İsmail Güneş’i harekete geçirdi.

SAĞLIK 09.02.2022, 10:37

Uşaklının feryadı Milletvekili Güneş’i harekete geçirdi

Şu günlerde Uşak halkının en büyük sıkıntısı olan sağlık hizmeti alamamak konusundaki şikâyetler, AK Parti Uşak Milletvekili Dr. İsmail Güneş’i harekete geçirdi.

SAĞLIK 09.02.2022, 10:37
Uşaklının feryadı Milletvekili Güneş’i harekete geçirdi

Güneş, Uşak yerelinde ve yurt genelinde yaşanan sağlık sıkıntılarını ve çözüm önerilerini Sağlık Bakan yardımcıları ile görüşerek ilettiğini duyurdu.

www.usakgundem.com İnternet Haber Sitesi olarak gündeme getirdiğimiz; “Uşaklıları sağlık hizmeti almakta yaşadığı sıkıntılarla ilgili yayınlar AK Parti Uşak Milletvekili Dr. İsmail Güneş’i harekete geçirdi.

Konu ile ilgili bulunduğu girişimleri sosyal medya sayfasından paylaşan Güneş; “Hem ülkemiz genelinde hem de Uşak ilimizde vatandaşlarımızın sağlık hizmeti alanındaki yaşadığı problemleri ve sağlık çalışanlarımızın yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini konuşmak üzere Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Halil Eldemir'i, Sağlık Bakan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Sabahattin Aydın'ı, Kamu Hastaneleri Genel Müdürümüz Sayın Avni Uygar Seyhan'ı, Sabahattin beyin danışmanları Kaan Karakaya ve Sinan Karakoçoğlu ile toplantı yaparak sorunları ve çözüm önerilerimizi ilettik.

Sayın bakan yardımcılarımıza ve kamu hastaneleri başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

(SALİH KILINÇ / HABER)

Kaynak: UŞAK GÜNDEM
Yorumlar (5)
Udh Mağduru 13 ay önce
Şu Uşak Devlet Hastanesi gibi laçka, personeli kadar egoist ukala bir kurum daha var mıdır merak içindeyim. doktorundan tutun da idari personel doktor sekreterine kadar özellikle seçilip oraya konulmuş gibi.
Kasım 13 ay önce
Ne güzel, Uşak'ın da vekili varmış, hem de doktor.
kerim 13 ay önce
hasta gizliliği ihlali yapılıyor hastaların dosyaları sıgorta sırketlerıne usaklı bı esnaf uzerınden para karsılıgı satılıyor cıkmaması gereken dosyayı cıkaran udh personelı. Bırım amırine gereklı bılgı vermemıze ragmen ustu kapatıldı bunu defalarca yazdım yayınlamıyor bu sıtenın sahıbı her ne hıkmetse ortak degılsen bu suca yayınla kardesım bu yazdıgımı
refik koralttan 13 ay önce
birde sağlıkta çağ atladık diye övünüyorsunuz.hastanelerde herşey laşka olmuş.ne doktor kalmış nede tıbbi malzeme polikilinikler ise 80 öncesi gibi corona olanları bile doğru dürüst bakmadan eve gönderiyorlar.maaşlardan kesilen paralar ise cabası,yüzlerce ilaçların hala bulunamayışı insanları hayati tehlikeye sokmaktadır.sn vekilim bir zahmet halkın içine esnafların yanına bi uğrayında ortalığın ne hale geldiğini görün inebilirmisiniz acaba.?
ÖZKAN 13 ay önce
İnşAllah sayın vekilimizin girişimleri kısa sürede sonuç verir Uşak ta oturan vatandaşlarımızın saglık hizmetleri yönündeki mağduriyetleri tez zamanda giderilir.Bu arada sorunları gündeme taşıyan degerli gazetecimizede ayrıca teşekkürler