Toyota Yaris fiyatlarına indirim! En ucuz seçenek açıklandı!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler için kampanya indirimli Toyota Yaris fiyat listesi açıklandı. Toyota Yaris fiyatları ne kadar oldu?
Toyota Yaris fiyatlarına indirim! En ucuz seçenek açıklandı!

Sıfır kilometre otomobil piyasasında kampanya indirimleri yeniden etkili olmaya başladı. otomobil firmaları araç satışlarında hedefledikleri rakamların altında kalınca kampanya indirimleri ile müşterilere ulaşmayı hedefliyorlar. Bu kampanya indirimleri ile beraber araç alacak olanlara önemli imkanlar sağlanıyor. Bu şekilde araç satın alacaklar teşvik edilirken firmalar da yaşanan daralmadan en hafif şekilde etkilenmeyi amaçlıyorlar.

TOYOTA YARİS EN UCUZ SEÇENEK!

Toyota firmasının Türkiye'de olmasa da küresel otomobil piyasasında çok büyük bir önemi bulunuyor. Dünyada en çok otomobil satışı yapan firma olan Toyota bu açıdan dünya genelinde otomobil sektörünü etkileyebiliyor. Türkiye'de en çok araç satan firma olmasa da Toyota'nın hatırı sayılır bir müşteri kitlesi bulunuyor. Bundan dolayı araç fiyatları sürekli sorgulanıyor. En ucuz Toyota marka binek otomobil olması açısından Toyota Yaris için de büyük bir talep gösteriliyor.

Toyota Yaris modeli firmanın alt segment aracı olsa da durum pek de öyle değil. Toyota Yaris geçmiş yıllarda dünyanın en iyi otomobili seçilmiş ödüllü bir model. Bundan dolayı sürücülere farklı bir deneyim sunan model diğer alt segment araçlardan ayrılıyor. Ayrıca Toyota Yaris'in fiyat listesi incelendiğinde pek de alt segment aracı olmadığı görülüyor. Nitelikli bir araç olan Toyota Yaris tercih edilebilir bir sıfır kilometre araç olarak öde çıkıyor.

TOYOTA YARİS SON FİYAT LİSTESİ!

Toyota Yaris için kampanya indirimi yapıldıktan sonra fiyat listesi şöyle açıklandı:

Toyota Yaris 1.5 Dream Multidrive S: 1.035.000 TL
Toyota Yaris 1.5 Dream X-Pack Multidrive S: 1.103.500 TL
Toyota Yaris 1.5 Flame Multidrive S: 1.123.500 TL
Toyota Yaris 1.5 Flame X-Pack Multidrive S: 1.173.500 TL