Garanti Bankası sabah saatlerinde SON DAKİKA duyurdu! Emeklilere 10.000 TL ek ödeme hesaplara yattı

Garanti BBVA bankası SON DAKİKA açıklaması ile emeklilere duyuru yaptı ek ödemeler hesaplara yatırıldı!
Garanti Bankası sabah saatlerinde SON DAKİKA duyurdu! Emeklilere 10.000 TL ek ödeme hesaplara yattı

Garanti Bankası sabah saatlerinde SON DAKİKA duyurdu! Emeklilere 10.000 TL ek ödeme hesaplara yattı - Milyonlarca emekli nefeslerini tutarak açıklanacak olan Ocak zammı ve yeni müjdeleri beklerken bir son dakika açıklaması da Garanti BBVA Bankası tarafından yapıldı.

Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olan Garanti BBVA Bankası yapmış olduğu açıklamasında emeklilere özel ek ödemelerin hesaplara yatırılmış olduğunu duyurdu. Söz konusu ek ödeme emeklilerin maaş tutarına göre belirlenirken en düşük ödeme tutarı 4.500 TL en yüksek ise 10 bin TL ödeme yatırılacak.

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU ARALIK 2023 NE KADAR, KAÇ TL?

Emekli maaşı alan kişilere yönelik olarak açıklama yapan Garanti BBVA Bankası "Emekli maaşını Garanti BBVA'dan alanlara 8.500 TL’ye varan hoş geldin paketi! Emekli promosyon fırsatını kaçırmayın" diyerek emeklilere duyurusunu yaptı. Emekli maaşı promosyonu anlaşması imzalayan kişilere ise ödemeleri bu sabah itibari ile hesaplarına yatırıldı.

garanti-bbva.jpg

Garanti BBVA’da emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilerimize 4.500 TL, 3.500 – 7.500 TL arasında olan emeklilerimize 5.250 TL, 7.500 – 10.000 TL arasında olan emeklilerimize 6.750 TL ve 10.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 7.500 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır.

Emekli promosyon avantajından 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir. Promosyon ödemesinin müşteri hesabına aktarılması ile taahhüt süresi başlar.

Emeklilere promosyon ödemeleri SGK tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir. Birden fazla emekli maaşı ödemesi alan müşterilerimiz emekli promosyon talebinde bulunduğunda emekli maaşlarının toplamı dikkate alınır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Emekli promosyon ödemeniz Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi’ni imzalamanızın ardından Garanti BBVA’ya ilk maaşınızın yatmasına istinaden ilk 3 iş günü içinde yapılır. Promosyon ödemesine konu olan maaş için taahhüt süresi içinde banka değişikliği yapılamaz.

31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında promosyon anlaşması imzalayan emekliler 3 gün içerisinde maaşlarına göre 10 bin liraya varan nakit promosyon ödülünü almaya hak kazanacaklar.