Afyonkarahisar'da zincir restoranın çöken tavanının altında 11 kişi kaldı!

Türkiye’nin en ünlü zincir restoranlarından birisinin Afyonkarahisar şubesinde asma tavan çöktü ve müşteriler göçük altında kaldı. 7’si hafif olmak üzere 11 kişinin yaralandığı açıklandı.
Afyonkarahisar'da zincir restoranın çöken tavanının altında 11 kişi kaldı!

Afyonkarahisar’da facianın eşiğinden dönüldü. Türkiye’nin çok sayıda ilinde şubesi bulunan bir zincir restoranın Afyonkarahisar şubesinde asma tavan çöktü. Müşterilerin içeride olduğu sırada yaşanan çökme olayı neticesinde adeta can pazarı yaşandı. 11 kişinin tavan parçaları altında kaldığı bildirildi.

Gerçekleşen tavan çökmesi ile beraber olay yerine ekipler sevk edildi. Yaralı vatandaşlar göçükten çıkarıldılar ve ilk müdahaleleri olay yerinde yapıldı. Yaralılardan 7’sinin durumunun hafif olduğu açıklanırken tüm yaralıların tedavileri hastanede devam ediyor.

FACİANIN KIYISINDAN DÖNÜLDÜ!

Ünlü bir zincir restoranın Afyonkarahisar’daki şubesinin asma tavanı çökmesi sonucu 11 kişi yaralandı.

Olay, Afyonkarahisar- İzmir karayolu Akören beldesi girişinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Türkiye’de çok sayıda şubesi bulunan restoranın şubesinin asma tavanı bilinmeyen bir nedenden dolayı çöktü. İçeride müşterilerin olduğu esnada yaşanan göçükte bazı müşteriler tavan parçalarının altında kaldı.

Olay sonrası çevredekilerin haber vermesiyle bölgeye jandarma, 112 acil servis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen ekipler hızlı bir şekilde yaralananları hastaneye kaldırdı. Can pazarının kurulduğu olayda 7’si hafif 11 kişi yaralandı.

Olayın ardından zincir restoranın şubesi tamamen kapatıldı. Jandarma ekiplerinin olay yerine incelemeleri sürerken tavanın nasıl çöktüğüyle ilgilide itfaiye ekipleri de detaylı bir çalışma yaptı.

Olay yerinden çekilen fotoğraflar ise yaşanan dehşeti gözler önüne serdi.