İzmir'de kılık değiştiren polis cep telefonu hırsızını suçüstü yakaladı!

İzmir’in Bornova ilçesinde bir internet kafeden cep telefonu çalan hırsız kılık değiştiren polis tarafından suçüstü yakalandı.
İzmir'de kılık değiştiren polis cep telefonu hırsızını suçüstü yakaladı!

İzmir’in Bornova ilçesinde bir hırsızlık olayı meydana geldi. Yapılan ihbara göre bir şahıs bir internet kafeden cep telefonu çalarak kayıplara karıştı. İzmir Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Güven Timleri Amirliği ekipleri de aldıkları ihbar üzerine cep telefonunu çalan hırsızın peşine düştü.

Polis hırsızı yakalamak için kılık değiştirerek seyyar telefoncu oldu. Konak ilçesinde şahıs seyyar telefoncu zannettiği polise çaldığı cep telefonunu satmaya çalışırken yakalandı. Suçüstü yapılan hırsızın sorgulaması emniyette yapıldıktan sonra adliyeye sevk edileceği bildirildi.

İzmir'in Bornova ilçesinde bir internet kafeden cep telefonu çaldığı belirlenen hırsızı yakalamak için seyyar telefoncu kılığına giren polis, hırsızı Konak ilçesinde telefonu satmak üzereyken suçüstü yakaladı.

İzmir Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Güven Timleri Amirliği ekipleri, Bornova ilçesindeki bir internet kafeden cep telefonu çalan hırsızı yakalamak için çalışma başlattı. Güvenlik kameralarını izleyerek şüphelinin peşine düşen polis, olayı gerçekleştiren kişinin M.S. olduğunu belirledi.

Seyyar telefoncu kılığına girdi

M.S.'nin izini süren ekipler, şüphelinin çaldığı telefonu Konak ilçesi Çankaya semtinde satacağını anlayarak kılık değiştirdi ve seyyar telefoncu kılığına girdi. Bu esnada tezgaha gelerek cep telefonunu satmak istediğini belirten M.S., polisin zekice taktiği sonucu kıskıvrak yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheli, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.