Bu acıya yürek dayanmaz

Çocuklarını kurtarmak isterken 2 araç birden çarptı

GÜNCEL 25.06.2021, 11:35

Bu acıya yürek dayanmaz

Çocuklarını kurtarmak isterken 2 araç birden çarptı

GÜNCEL 25.06.2021, 11:35
Bu acıya yürek dayanmaz

Banaz ilçesinde 2 çocuğuna araç çarparken iterek kurtaran anne Zekiye Yalçın’a  2 araç birden çarparak yaşamdan kopardı.

Edinilen bilgilere göre; Zekiye Yalçın (27) adlı anne birisi 7 yaşında diğeri 4 yaşında 2 çocuğu ile Banaz ilçe girişinde karşıya geçmek istedi. Çocukların aniden yola çıkması ile M.K. yönetimindeki aracın çarpacağını anlayan fedakar anne çocuklarını iterek aracın çarpmasını önledi. Ancak araç Zekiye Yalçın’a çarptı.

Talihsiz anne doğrulmaya çalışırken arkadan gelen Toros marka bir başka araç üstünden geçti. Olay yerinde çocukların, “Annemiz öldü” feryatları bu üzücü olaya tanık olanların yüreğini dağladı.

Talihsiz kadının Gedikler köyünde toprağa verildiği bildirildi. Öte yandan ilk çarpan aracın sürücüsü M.K. ve diğer araç sürücüsünün gözaltına alındığı ve çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandığı da belirtildi.

(SALİH KILINÇ/HABER)

Yorumlar (1)
u..gündüz / ulvigunduz.net 2 yıl önce
Banaz'da son 25 yıldır bu acaba kaçıncı kayıp ve acı. Sitenizin bu meseleyi gündemde tutmasını umut ediyorum. Bu acılara dur demenin bir yolu olmalı. Asfalt (otoyol) da her türlü kanun ce bozanları çiğneyerek genişletile genişletile evlerin kapısına kadar dayandı. Bendeniz bu hususta eski başkanlardan Necati Akın beyle bir röportaj yapmıştım, çok ilginç ve acı şeyler söylemişti. Lütfen bu ölümlerin / cinayetlerin peşini bırakmayın.