Garanti Bankası’nda hesabı olanlar sadece 11 GÜNÜNÜZ KALDI

Garanti Bankası müşterilerine güzel haber geldi. Aktarılan son habere göre yeni Garanti BBVA müşterilerine net 1000 TL ödeme yapılacak. Kampanyaya ilişkin merak edilenler ve son aktarılanlar haberimizde!
Garanti Bankası’nda hesabı olanlar sadece 11 GÜNÜNÜZ KALDI

Garanti Bankası, yaptığı açıklamasında yeni müşteri olacaklar için kampanyanın detaylarını aktardı. Yeni müşterilere belirtilen şartları taşıması halinde 1000 TL hediye edilecek. Kasım ayı boyunca geçerli kampanyadan kazanılan 1000 TL 25 Aralık – 25 Ocak tarihleri arasında yüklenecek.

GARANTİ BBVA MÜŞTERİLERİNE 1000 TL VERECEK

Garanti’nin resmi sitesinden aktarılan son habere göre mobil üzerinden müşteri olanlara 1000 TL hediye edilecek. 1000 TL harcamaya 1000 TL verilecek. Şubeye gitmeden müşteri olanlara 1000 TL harcamaları karşılığında 1000 TL ödemenin detayları şu şekilde:

1-30 Kasım tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerimiz, ilgili kartlarıyla 20 Aralık'a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Gara

screenshot-4.png

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 25 Aralık – 25 Ocak 2024 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 26 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır.

SADECE BİR SEFER YARARLANILABİLİR

Aktarılan haberin detaylarına göre kampanyanın müşteri bazında olduğu belirtildi. Buna göre de sadece bir müşteri belirtilen kampanyadan bir sefer yararlanabilecek. İnternetten yapılan harcamaların da kampanyaya dahil olduğu aktarıldı.