Fibabanka 84 TL taksitle ihtiyaç kredisi veriyor! 36 ay vade ile 50 bin TL'ye kadar kredi anında hesabınızda

Kamu ve özel bankalar müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına birbirinden cazip teklifler sunmaya devam ediyor. Şubat ayı ile birlikte ihtiyaç kredilerini duyuran bankalar arasında yer alan Fibabanka, 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vereceğini bildirdi.
Fibabanka 84 TL taksitle ihtiyaç kredisi veriyor! 36 ay vade ile 50 bin TL'ye kadar kredi anında hesabınızda

Fibabanka 84 TL taksitle ihtiyaç kredisi veriyor! 36 ay vade ile 50 bin TL'ye kadar kredi anında hesabınızda - Özel bankalar arasında yer alan Fibabanka, Şubat 2023 tarihi itibariyle ihtiyaç kredisini duyurdu. Fibabanka müşterilerinin ve müşteri olmak isteyenlerin nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik ihtiyaç kredisi kullandıran Fibabanka, şubat ayı ile birlikte 84 lira taksitle kredi vereceğini açıklayarak dikkatleri üzerine çekti.

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Özel bankalar taşıt, konut ve ihtiyaç kredilerini müşterilerinin bilgisine sunmaya devam ediyor. Müşterilerinin nakit ihtiyaçları için kredi imkanı sunan Fibabanka, şubat ayına özel ihtiyaç kredisini müşterileri ile paylaştı. Bireylerin çeşitli harcamalarına yönelik nakit imkanı sunan Fibabanka, 50 bin liraya kadar kredi vereceğini açıkladı. İhtiyaç kredisi miktarları değişiklik gösterirken Fibabanka, 2 bin liradan 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vereceğini bildirdi. Buna göre 50 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullandırımı fırsatı sunan Fibabanka, 2 bin liralık bir kredi için 84 lira 74 kuruşluk bir taksit ödemesi yapılması gerektiğini bildirdi. 

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ VADE VE TAKSİTLERİ

Fibabanka tarafından yapılan açıklamada; ''Tüm ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranlarıyla Fibabanka İhtiyaç Kredisi yanınızda!'' adıyla duyurulan krediye yönelik  ''Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik ve tercihinize göre 36 ay vadeye kadar kullandırım imkanı sunmaktadır. 50.000 TL ve altındaki kredi kullanımları için maksimum vade 36 ay, 50.000 TL üzerindeki kredi kullanımları için maksimum vade 24 ay, 100.000 üzerindeki kredi kullanımları için maksimum vade 12 aydır.'' ifadeleri kullanıldı. Fibabanka, müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisinde yüzde 1,82 ile yüzde 2,11 oranında faiz uygulanacağını açıklarken 3 ile 36 ay arasında vade ile kredilerin müşterilerin kullanımına sunulacağını bildirdi. Fibabanka'nın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgilerde ise ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin örnek bir hesaplama tablosu da paylaşıldı. Buna göre;

2 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 36 vade ve 1,99 faiz oranıyla verdiği ihtiyaç kredisinin toplam faizini de bin 50 lira 63  kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 84 lira 74 kuruş ve toplam ödemenin 3 bin 60 lira 64 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da  yüzde 34,80 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin de 10 lira olarak belirlendiği kaydedildi. 

Fibabanka tarafından sunulan ihtiyaç kredisinin üst limiti olan 50 bin liralık miktar içinde;

50 bin lira tutarındaki bir ihtiyaç kredisi için 36 vade ve 2,11 faiz oranıyla toplam faizi 28 bin 48 lira  57 kuruş olarak açıkladı. Aylık taksit ödemesinin 2 bin 168 lira 2 kuruş ve toplam ödemenin 78 bin 298 lira 72 kuruş olduğunu ve yıllık maliyet oranını da  yüzde 37,19 olarak açıkladı. Söz konusu kredi için tahsis ücretinin de 250 lira olarak belirlendiği kaydedildi. 

İlgili Haberler