Asgari ücretliye tek başvuru ile trink 10.000 TL! Ziraat Bankası Akbank TEB Halkbank Garanti Denizbank

Asgari ücretli çalışanlara son dakika duyuruldu! 6 banka imzayı attı nakit para musluğu sonuna kadar açıldı....
Asgari ücretliye tek başvuru ile trink 10.000 TL! Ziraat Bankası Akbank TEB Halkbank Garanti Denizbank

Asgari ücretliye tek başvuru ile trink 10.000 TL! Ziraat Bankası Akbank TEB Halkbank Garanti Denizbank - Milyonlarca asgari ücretliye 6 bankadan müjdeli haber son dakika duyuruldu.

Asgari ücretli çalışan kişilere yönelik olarak düzenlenen kredi kampanyası ila maaş bordrosu gösteren kişilere yönelik olarak nakit para desteği sağlanacak. Bankalar tarafından açıklanan destek paketinde üst limit 10 bin TL ve kredi vadesi ise 36 ay olarak ilan edildi. İşte o kampanyalar ve aylık taksit tutarları

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI!

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketinde banka aylık faiz oranı rakamını yüzde 3,44 olarak ilan ederken 10 bin TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 563,95 TL olarak hesaplandı. Kredi çekmek istiyorum diyen kişiler başvurularını Ziraat Bankası şubeleri, internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden yapabilecekler.

ziraat-kredi-orani.jpg

HALKBANK HIZLI KREDİ PAKETİ GÜNCEL FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Halk Bankası ihtiyaç kredisi paketinde aylık faiz oranı yüzde 3,49 olarak ilan edilirken kredi çekmek istiyorum diyen kişilere banka 36 aya kadar vadeli nakit para desteği sağlayacak.

halk-kredi.jpg

36 ay vadeli 10 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit tutarı 568,85 TL olarak belirlenirken toplam kredi ödemesi ise 20 bin 478,60 TL olarak gerçekleşecek.

10-bin-kredi.jpg

TEB, DENİZBANK, AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, EN UYGUN KREDİ HANGİ BANKADA?

TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzed 2,99 olarak uygulanırken Denizbank'ın ihtiyaç kredisi paketinde ise yüzde 4,1 faiz oranı uygulanıyor. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 3,44 olarak ilan edildi.

Söz konusu oranlar içerisinde an itibari ile en uygun ihtiyaç kredisi veren banka QNB Finansbank olarak ilk sırada yer alırken bu banka yüzde 2,59 oranını uyguluyor. 36 ay vadeli 10 bin TL kredi bu bankadan çekildiği takdirde aylık 483 TL taksit ödeniyor.