Aydın'da sel suları araçları sürükledi!
Aydın’ın Söke ilçesinde meydana gelen şiddetli yağışlar sele neden oldu. Sel suları araçları dahi sürüklerken vatandaşlar zor anlar yaşadılar. Bazı araçların sürüklenerek selde askıda kaldıkları görüldü. Araçlarda maddi hasar meydana gelirken herhangi bir yaralanma veya can kaybı olmaması ise en büyük teselli oldu.
Olumsuz hava koşulları Aydın Söke’de etkili olmaya devam ediyor. Yoğun yağışlar nedeniyle sel meydana geldi. Gerçekleşen selde sel sularının vatandaşları zor durumda bıraktı. Araçları dahi sürükleyen sel sularının verdiği maddi hasarların boyutu daha sonra yapılacak hasar tespit çalışmaları ile ortaya çıkarılacak.
ARAÇLAR SÜRÜKLENDİ!
Aydın’ın Söke ilçesinde etkili olan sağanak yağış sonrası Söke-Aydın karayolunda oluşan sel nedeniyle yol kısmen trafiğe kapanırken, sel sularından sürüklenen iki araç yol kenarında askıda kaldı.
Meteorolojinin sağanak yağış ve fırtına uyarısının ardından Argavlı ve Sazlı Mahallelerinde sağanak yağış etkili oldu. Sağanak yağışla birlikte oluşan sel suları Argavlı mevkiinde Söke-Aydın karayoluna ulaşarak yolu kısmen trafiğe kapattı.
Uşakspor'un Somaspor maçını yönetecek hakem kadrosu açıklandı!
Aydın Söke'de şiddetli yağıştan patlayan trafo geceyi gündüze çevirdi!
Yeni rakam geldi, hesaplama değişti! Emekli maaşları kaç TL zamlanıyor?
Sel sularına kapılan iki araç ise yol kenarında bariyerlere çarparak askıda kaldı. Yaşanan olayda araçlarda maddi hasar meydana geldi. Söke Belediyesi ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların ardından karayolu tekrar trafiğe açıldı.
Yağışların önümüzdeki saatlerde de devam edeceği öğrenildi.