Uşak merkezli uyuşturucu operasyonunda 14 kişi yakalandı!

Uşak merkezli düzenlenen ve 3 ili kapsayan uyuşturucu operasyonunda 14 şüpheli yakalanarak gözaltına alındılar.
Uşak merkezli uyuşturucu operasyonunda 14 kişi yakalandı!

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çok önemli bir uyuşturucu operasyonuna imza attılar. Uşak merkezli olarak yapılan uyuşturucu operasyonu kapsamında Bursa ve İzmir’de de bazı adreslere eş zamanlı baskınlar yapıldı. Polisin uyuşturucu ile mücadele kapsamında gerçekleştirmiş olduğu bu operasyonda 3 ilde toplam 15 adrese baskın düzenlendi.

Yapılan uyuşturucu operasyonu neticesinde polis tarafından tespit edilen adreslerde uyuşturucu madde ticaretine yönelik malzemeler ele geçirildi. Uyuşturucu tacirleri bir anda karşılarında polisi görünce neye uğradıklarını şaşırdılar. Toplamda 14 şüpheli gözaltına alındı ve bu şüphelilerin sorgulanmalarına devam ediliyor.

Uşak merkezli sokak satıcılarına yönelik 3 ilde düzenlenen operasyonda 14 kişi gözaltına alındı. Uşak İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sokak satıcılarına yönelik Uşak, Bursa ve İzmir’de toplamda 15 adrese yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi.

ELE GEÇİRİLENLER AÇIKLANDI

Operasyonda yapılan arama sonucu 313 gram metamfetamin, 18 adet farklı ebatlarda A4 kağıdına emdirilmiş bonzai, 9 gr esrar, 15 adet sentetik ecza, 1 adet hassas terazi, 1 adet tabanca, 2 adet tüfek, 2 adet gazlı tabanca ve 21 adet fişek ele geçirildi.

14 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Yapılan operasyonda 14 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Öte yandan yakalanan şüphelilerin emniyetteki işlemlerin devam ettiği öğrenildi.