Uşak İl Emniyet Müdürlüğü'nden dev narkotik operasyonu!

Uşak'ta zehir tacirlerine yönelik olarak yapılan operasyonda yüksek miktarda zararlı madde ele geçirildi.
Uşak İl Emniyet Müdürlüğü'nden dev narkotik operasyonu!

Son dönemde artan uyuşturucu kullanımını engellemek ve zehir tacirlerine darbe vurmak adına güvenlik güçlerinin operasyonları tüm hızı ile devam ediyor.

İçişleri bakanı Ali Yerlikaya yaptğı açıklamalar ile uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayacaklarını duyururken, yurt genelinde operasyonlar başlamıştı. Bu operasyonlardan birini de Uşak İl Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdi.

UŞAK'TA SON DAKİKA NARKOTİK OPERASYONU!

Uşak Valisi Turan Ergün yapmış olduğu açıklamasında "Güvenlik Güçlerimiz Zehir Tacirlerine Göz Açtırmıyor! İl Emniyet Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen planlı narkotik operasyonu sonucunda,

18.631 adet Sentetik Ecza,

29 gram Metamfetamin,

11 gram Esrar,

1 gram Eroin,

141 adet farklı ebatlarda A4 Bonzai,

1 adet Hassas Terazi,

2 adet Tabanca,

3 adet Pompalı Tüfek ele geçirilmiş; 23 şüpheli yakalanmıştır." diyerek yapılan operasyon hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

narkotik-1.jpgnarkotik-1.jpg

narkotik-2.jpg

Düzenlenen operasyon ile Uşak'lıların güvenliğini sağlamayı amaçlayan Emniyet Müdürlüğü ekipleri canla başla çalışmalarına devam ederken bu kapsamda 23 şüphelinin yakalandığı belirtildi.

Yasaklı maddelerin yanı sıra operasyonlarda tabanca ve pompalı tüfekte ele geçirilirken gözaltına alınan 23 şüphelinin sorgulamalarına ise devam ediliyor.