Uşak'ta feci trafik kazası! Otomobil ile motosiklet çarpıştı, 2 ağır yaralı!
Uşak’ta motosiklet ve otomobilin karıştığı kazada, motosiklette bulunan karı koca ağır yaralandı.
OTOMOBİL İLE MOTOSİKLET ÇARPIŞTI
Kaza, Elmalıdere Mahallesi 2. Eren Sokak ile Kuzey Çevre Yolu kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, O.Ç (22) kontrolündeki 64 ACM 121 plakalı otomobil, tali yoldan çıkan İ.O. idaresindeki (54) 64 ACV 847 motosiklet ile çarpıştı.
MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ VE EŞİ AĞIR YARALANDI!
Kazada motosiklet sürücüsü ve eşi N.O. (50) ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerine 112 Sağlık ve polis sevk edildi. Sağlık ekiplerince motosiklet sürücüsü ve eşi kentteki hastanelere kaldırıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gençlere 3 müjde! 5.500 TL teknoloji desteği verilecek!
YARALI ÇİFTİN DURUMLARI AĞIR
Öte yandan yaralıların hayati tehlikesi olduğu öğrenilirken, otomobil sürücüsü O.Ç. ekiplerce gözaltına alındı.
SORUŞTURMA BAŞLATILDI!
Kazayla alakalı olarak soruşturma başlatılırken kazanın meydana gelişine dair ayrıntılı bir rapor hazırlanıyor. Çıkacak rapora göre soruşturmaya yön verilerek otomobil sürücü hakkında adli işlem yapılabilecek.