Muğla'da 20 yıl cezası bulunan şahsı alkol yakalattı!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde yüksek alkolün etkisi ile sokakta yatarken bulunan şahsın kasten öldürme suçundan 20 yıl 7 gün kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edildi.
Muğla'da 20 yıl cezası bulunan şahsı alkol yakalattı!

Muğla’nın Marmaris ilçesinde polisler ilginç bir yakalama olayı ile karşı karşıya kaldılar. Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Tepe Mahallesi Barlar Sokağı arkasında yaya devriye görevi yapılırken sokak ortasında yatan bir şahıs görüldü. Şahsın yüksek miktarda alkol aldığı görülürken üzerinden kimlik çıkmaması polisleri şüphelendirdi.

Polisler şahsın kimliğini öğrenmeye çalışırken son çare olarak yasal izinlerin alınmasıyla beraber parmak izi alınarak kimliği tespit edilmeye çalışıldı. Şahsın kimliği tespit edildiğinde aranan şahıslar arasında yer olduğu görüldü. Alkolden sızdığı için yakalanan şahsın kasten adam öldürme suçunda hapis cezası olduğu görüldü.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde kasten öldürme suçundan 20 yıl 7 gün kesinleşmiş hapis kararı bulunan şahıs, Barlar Sokağında alkol aldıktan sonra yerde yatarken bulundu.

ALKOL YAKALATTI!

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Tepe Mahallesi Barlar Sokağı arkasında yaya devriye görevi yaparken polisler yerde yatan erkek şahsı gördüler. Alkollü şahsın şüpheli hareketlerde bulunması, üzerinde kimlik olmaması ve kimlik numarasını bilmediğini söylemesi üzerine şahıs ile ilgili adli makamlardan alınan talimat ile kimlik tespiti amaçlı parmak izi alındı.

Şahsın kimliğinin tespit edilmesi üzerine kasten öldürme suçundan 20 yıl 7 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu ve yakalaması bulunduğu tespit edildi. Şahıs çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.