Manisa'da polisten kaçakçılara operasyon!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 7 farklı adrese düzenlenen operasyonlarda gümrük kaçağı ürünleri ve bu ürünlerin sorumlularını yakaladılar.
Manisa'da polisten kaçakçılara operasyon!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kaçakçılık faaliyetlerine yönelik hız kesmeden operasyonlara imza atmaya devam ediyorlar. Ekipler Manisa’da ve İzmir’de 7 farklı adres tespit ederek operasyonları başlattılar. Bu operasyonlarla kaçakçılara büyük bir darbe indirildi.

Yapılan operasyonlarda yakalanan kaçakçılık ürünleri teşhir edilirken toplamda 5 kişinin gözaltına alındığı açıklandı. Şüpheliler hakkında adli işlemler sürerken kaçak oldukları belirlenen ve el konulan ürünlerin imha edileceği bildirildi. Şüpheliler hakkındaki karar ise çıkarılacakları mahkemede verilecek.

7 ADRESE OPERASYON!

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Manisa ve İzmir’de belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonda çok sayıda sağlığı tehdit edici yasadışı cinsel içerikli ürün, elektronik ve kaçak sigara ele geçirilirken, 5 kişi gözaltına alındı.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gümrük kaçağı sağlıksız ürün ve maddelere yönelik operasyon düzenlendi. Tespiti yapılan şüphelilerin yakalanarak gözaltına alınması ve suç unsurlarının tespiti amacıyla Manisa’nın Turgutlu ve Şehzadeler ilçeleri ile İzmir’in Balçova, Torbalı ve Konak ilçelerinde belirlenen 7 adrese İstihbarat Şube Müdürlüğü ile koordineli gerçekleştirilen operasyonda 5 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Operasyonda 2 bin 345 adet elektronik sigara, 4 bin 109 adet elektronik sigara likiti, 24 bin 834 adet cinsel içerikli ürün, 671 paket kaçak sigara, bin 150 adet puro, 4 adet parfüm ele geçirildi.

Operasyonda gözaltına alınarak emniyete götürülürken şüphelilerin işlemleri devam ediyor.