Manisa Kırkağaç'ta trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı!

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde gerçekleşen trafik kazasında 1 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.
Manisa Kırkağaç'ta trafik kazasında 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı!

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde 1 kişinin hayatını kaybettiği bir trafik kazası meydana geldi. Kazanın bir kamyon ile bir otomobilin çarpışması şeklinde gerçekleştiği belirtildi. Çarpışmanın etkisi ile savrulan otomobilin şoförü hemen kaza anında hayatını kaybetti. Otomobilde yolcu olarak bulunan iki kişi ise kazadan yaralı olarak kurtarıldılar.

MANİSA KIRKAĞAÇ’TA KAZA!

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.

KAMYON İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI

Kırkağaç’ın Gelenbe Mahallesi D-565 kara yolunda seyir halinde gitmekte olan Ş.M.'nin (24) kullandığı kamyon, M.Ş.’nin (72) kullandığı 35 VAS 07 plakalı otomobille çarpıştı.

ŞOFÖR VEFAT ETTİ

Çarpmanın etkisiyle savrulan otomobilin şoförü M.Ş. kaza yerinde hayatını kaybederken, araçta yolcu olarak bulunan S.B. (61) ve Ş.Ş.K. (71) ise yaralandılar.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI

Yaralılar 112 acil ambulansı ile Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırlarken, araçlarda önemli derecede maddi hasar meydan geldi.

Trafik ekipleri gerçekleşen kaza ile alakalı olarak soruşturma başlattılar. Kazanın gerçekleşme nedeni tespit edilmeye çalışılıyor. Kusurun kimde olduğunun tespit edilmesiyle beraber adli soruşturmaya başlanıp başlanmayacağına karar verilecek. Kamyon şoförünün kusurlu olması durumunda savcılık olaya el koyacak ve adli soruşturma işlemleri uygulanacak. Kazanın ölüme sebebiyet vermiş olması açısından yapılacak olan incelemeden çıkacak olan sonuç merakla bekleniyor.