Kütahya'da polis uyuşturucu tacirlerine nefes aldırmıyor

Kütahya’da İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bir yolcu otobüsünde seyahat eden yolcunun çantasında uyuşturucu yakaladılar.
Kütahya'da polis uyuşturucu tacirlerine nefes aldırmıyor

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ile mücadele kapsamında uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyorlar. Sürekli olarak uyuşturucu operasyonları ile ses getiren emniyet birimleri 2024 yılında bugüne kadar 25 uyuşturucu tacirinin tutuklanmasını sağladılar.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri son olarak bir yolcu otobüsünde seyahat etmekte olan şüpheli bir yolcunun çantasında uyuşturucu yakaladılar. 4 parça halinde çantada saklanan esrar maddesinin 2 kilo 116 gram olduğu belirtilirken yakalanan şüpheli çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YOLCU OTOBÜSÜNDE YAKALANDI

Kütahya’da durdurulan bir otobüste yapılan aramada, çantasında 2 kilo 116 gram esrar ele geçirilen yolcu çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar sonucu uyuşturucu madde taşıdığı değerlendirilen şahsın bindiği yolcu otobüsü, çevreyolu üzerinde durduruldu. M.Ş. (40) isimli şahsın çantasında yapılan aramada, 4 parça halinde toplamda 2 kilo 116 gram esrar ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheli şahıs emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Yılbaşından itibaren Kütahya genelinde uyuşturucu madde ticareti kapsamında tutuklu sayısı 25’e yükseldi.