Afyonkarahisar'da 1 kişinin öldürüldüğü kavga yanlış anlaşılmadan çıkmış!

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde iki grup arasında çıkan ve 1 kişinin de öldürüldüğü kavganın yanlış anlaşılmadan dolayı çıktığı iddia edildi.
Afyonkarahisar'da 1 kişinin öldürüldüğü kavga yanlış anlaşılmadan çıkmış!

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde iki grup arasında kavga çıktı. Taraflar kısa bir süre içerisinde kendilerini sopalı ve bıçaklı bir kavganın ortasında buldular. Bu kavga sırasında bir kişi boğazından bıçaklanırken 2 kişi de ayrıca yaralandı. Yaralı şahıslar olay yerine gelen ekipler tarafından hastaneye kaldırıldılar. Ancak boğazından bıçaklanan şahıs tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Yaşanan kavganın neden çıktığı ile alakalı olarak ise çok çarpıcı bir iddia ileri sürüldü. Yakalanan şahıslar ifadelerinde yabancı uyruklu şahısların kendilerine “bizim evi mi taşlayacaksınız” diyerek saldırdıklarını iddia ettiler. Bir yanlış anlaşılmadan dolayı kavga çıktığı iddia edilirken olayın tam çözülmesi için diğer grubun da ifade vermesi bekleniyor.

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde iki grup arasında çıkan ve bir kişinin boğazından bıçaklanarak öldürüldüğü, 2 kişinin de yaralandığı kavganın ‘ev taşlama meselesinin yanlış anlaşılmasından’ dolayı yaşandığı ortaya çıktı.

1 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ!

Olay, önceki gece Bolvadin ilçesi Çarşı Camii yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, C.K. ile F.K., ile yabancı uyruklu Muhammet E. (30), E.E. ve M.E., arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine taraflar bir birlerine sopa ve bıçaklarla saldırdı. Olayda, Muhammet E., E.E. ve M.E. isimli şahıslar yaralandı. Bolvadin Devlet Hastanesin kaldırılan yaralılardan Muhammet E. yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ŞÜPHELİLER TUTUKLANDI

Olayı ihbar alan polis ekipleri ise bölgeden kaçan 2 şüpheli C.K. ile F.K.’yı 20 dakika içerisinde suç aleti ile birlikte yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheliler işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAVGA YANLIŞ ANLAŞILMADAN ÇIKMIŞ!

Öte yandan, tutuklanarak şahısların ifadelerinde yabancı uyruklu şahısların evinin önünden geçerken kendilerine ‘bizim evi mi taşlayacaksınız’ diye saldırdıkları ve kavganın bundan dolayı çıktığını söyledikleri öğrenildi.