13 yıl hapis cezası olan şahıs Aydın'da jandarmadan kaçamadı!

Aydın İl Jandarma Komutanlığı JASAT ve Koçarlı İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan operasyonda hakkında 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi.
13 yıl hapis cezası olan şahıs Aydın'da jandarmadan kaçamadı!

Türkiye’de kesinleşmiş hapis cezası olan ama teslim olmak yerine kaçak olarak hayatlarını sürdüren şahıslara yönelik operasyonlara ara verilmeden devam ediliyor. Kesinleşmiş hapis cezası olanlara dair güvenlik güçleri çalışmalarını sürdürüyorlar. Son olarak Aydın İl Jandarma Komutanlığı JASAT ve Koçarlı İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince hakkında 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs kıskıvrak yakalandı.

JANDARMA YAKALADI

Yapılan operasyonda jandarma ekipleri aranan şahsın Koçarlı’da bulunduğunu tespit ettiler. Ardından bu kişinin yakalanması için bir operasyon düzenlendi. Tespit edilen ikametinde jandarma tarafından yakalanan şahsın hırsızlık suçundan 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu ve yakalandıktan sonra tutuklanıp cezaevine gönderildiği bildirildi.

Aydın'ın Koçarlı ilçesinde hakkında 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

HIRSIZLIKTAN 13 YIL CEZASI VARDI

Edinilen bilgiye göre, Aydın İl Jandarma Komutanlığı JASAT ve Koçarlı İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince aranan bir şahsın yakalanması amacıyla yürütülen çalışmada 'bina içerisinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık' suçlarından aranan ve hakkında 13 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan B.T. isimli şahsın Çakırbeyli Mahallesi'nde olduğunu tespit etti.

Şahıs jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyon ile kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen B.T. çıkartıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.