Tuvalet kağıdı kısa süreliğine 73.90 TL’ye düştü! Bu fırsat bir daha gelmez

Bir evin en büyük ihtiyaçları arasında olan tuvalet kağıdı son yılların en çok zamlanan ürünleri arasında yerini aldı. Aktarılan son habere göre tuvalet kağıdı kısa süreliğine o markette 73.90 TL'ye kadar düştü! İşte detaylar
Tuvalet kağıdı kısa süreliğine 73.90 TL’ye düştü! Bu fırsat bir daha gelmez

Tuvalet kağıdındaki indirimler vatandaşların en çok takip ettiği indirimler arasında yerini alıyor. İndirimler konusunda da zincir marketlerle yarışan Tarım Kredi Marketler tuvalet kağıdında kısa süreliğine indirim yaptığını duyurdu. İndirimin geçerli olduğu açıklanırken, tuvalet kağıdının fiyatının 73.90 TL'ye kadar düştüğünü belirtti.

Tuvalet kağıdındaki dev indirimden yararlanmak isteyenler hemen en yakın Tarım Kredi şubesine akın ediyor. Tarım Kredi Markette 16 rulolu katlı tuvalet kağıdı kısa süreliğine sadece 73,90 TL’den satışa çıkacak.

screenshot-3-001.png

İndirimden yararlanmak ve bir süre tuvalet kağıdı sıkıntısı çekmek istemeyenler hemen en yakın Tarım Kredi Market şubelerine akın etti.

16’LI TUVALET KAĞIDI DİBİ GÖRDÜ

Tuvalet kağıdı gelen zamlardan en çok etkilenen ürünler arasında yerini alırken, Tarım Kredi Marketlerden vatandaşları sevindiren haber geldi. Kısa süreliğine 16’lı tuvalet kağıdı fiyatı 73,90 TL’ye kadar düşürüldü. İndirimden yararlanmak isteyenler hemen belirlenen tarihler arasında en yakın Tarım Kredi şubelerine gidebilir.

EN ÇOK ZAMLANAN ÜRÜN OLDU

Tuvalet kağıdı ne yazık ki son yılların en çok zamlanan ürünleri arasında yerini aldı. Tarım Kredi Marketler de vatandaşların bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tuvalet kağıdında kısa süreliğine indirim yaptığını duyurdu. İndirimin 18 Kasım tarihinde başladığı ve 30 Kasım tarihine kadar devam edeceği belirtildi.