Kiracıya 2 Milyon TL verdi! Ev sahibi servet ödemek zorunda kaldı!

Ev sahipleri kiracıların evden çıkması için servet teklif etmeye başladılar. İstanbul’da iş insanı Fırat Yiğit kiracısına 2 Milyon TL ödeyerek evden çıkarttı.
Kiracıya 2 Milyon TL verdi! Ev sahibi servet ödemek zorunda kaldı!

Ev sahipleri ile kiracılar arasındaki anlaşmazlıklar çok ilgin yerlere doğru gitmeye başladı. Eski kiracılarını evden çıkarmak için her yolu deneyen ev sahipleri artık kiracıya hava parası vermeyi bile göze almaya başladılar. Kiracısına hava parası teklif eden ev sahipleri bu şekilde kiracıları evden çıkarıyorlar. Bu şekilde kiracının ev sahibi tarafından evden çıkarılması olayı son olarak İstanbul’da yaşandı.

KİRACIYA HAVA PARASI!

Ünlü iş insanı ve Göztepe Spor Kulübü Başkanı Fırat Yiğit’in İstanbul’un Bebek semtinde bir evi bulunuyor. Bu evde uzun yıllardır kiracı olan kişiyi evden çıkarmak isteyen Fırat Yiğit bunu ne yapsa başaramadı. Son çaresi ise kiracıya hava parası teklif etmek oldu.

7 MİLYON DOLAR DEĞERİNDE EV

Bebek’in en gözde yerinde bulunan denize sıfır bir apartmanın 2. katındaki dairesinde kiracısını evden çıkarmak isteyen Fırat Yiğit ne teklif ettiyse, hangi yolları denediyse bunu başaramadı. Kiracının içerisinde bulunduğu evin bugünkü değerinin 7 milyon dolar olduğu bildirilirken an itibariyle kira değerinin de aylık 400 Bin TL olduğu ifade ediliyor.

2 MİLYON TL ÖDEDİ!

Oldukça değerli olan evinde kiracısından aylık 60 Bin TL kira alan Fırat Yiğit bunu yetersiz buldu. Kiracısını evden çıkarmayı kafasına koyan ünlü iş insanı son olarak hava parası teklifinde bulundu. Kiracısı ile görüşen Fırat Yiğit ona 2 Milyon TL ödeme yapacağını ve bunun karşılığında evden çıkmasını istedi. Oldukça cazip olan teklif karşısında ne yapacağını şaşıran kiracının bu öneriyi hemen kabul ettiği bildirildi.

Kiracıya 2 Milyon TL hava parası ödeyen Fırat Yiğit’in evin bakımını yaptıktan sonra 500 Bin TL aylık kira bedeliyle bir başkasına kiralayacağı iddia edildi.