İstanbul aman dikkat! Bağcılar, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenyurt ve 18 ilçe için ACİL UYARI yapıldı! Hazırlığınızı yapın

BEDAŞ, resmi web sitesi üzerinden İstanbullular için önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada bugün toplamda 22 ilçede büyük elektrik kesintisinin yaşanacağı ifade edildi. O ilçeler ve elektrik kesintisinin ne kadar süreceği belli oldu!
İstanbul aman dikkat! Bağcılar, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenyurt ve 18 ilçe için ACİL UYARI yapıldı! Hazırlığınızı yapın

Özellikle evden çalışanlar için elektrik çok önemli. Vatandaşlar gündelik ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini görmek adına elektrik kullanımı yapıyor. Ancak bazı durumlarda kurumlar elektriğin daha iyi iletilebilmesi ve olası arızaların önüne geçmek için planlı elektrik kesintisi yaparak kontrol ve bakım sağlıyor. Bu noktada da İstanbul'un elektriği ile ilgilenen BEDAŞ, 14 Kasım için uyarı yaptı.

BEDAŞ'ın yaptığı açıklamaya göre bugün Bağcılar, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenyurt ve Bayrampaşa gibi pek çok ilçede planlı kontrol kapsamında elektrik kesintisi yapılacak. Elektrik kesintilerinin süresi ve ne kadar devam edeceği de ayrıca açıklanıyor.

PLANLI BAKIM ÇALIŞMASI YAPILIYOR

İstanbul’un bugün pek çok ilçesi BEDAŞ’ın planlı kontrol bakım çalışmaları sebebi ile karanlık altında kalacak! İstanbul 14 Kasım elektrik kesintisinin etkili olacağı ilçeler tek tek açıklandı. BEDAŞ, resmi web sitesi üzerinden elektrik kesintilerine ek olarak hangi mahalle ve sokaklarda elektrik kesintisinin olacağını açıklıyor.

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ

14 Kasım İstanbul elektrik kesintisinin görüleceği ilçeler, BEDAŞ’ın resmi web sitesi üzerinden Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçemece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Sultangazi ve Zeytinburnu olarak açıklandı. Bu bölgelerde yaşayan vatandaşlar BEDAŞ’ın resmi web sitesi üzerinden mahalle ve sokak açısından sorgulama yapabilir.