Hesabında 5 bin TL'si olan hemen başvursun! Milli Emlak sudan ucuz fiyatlarla yatırımlık arsa satıyor

Milli Emlak hazine arazileri, arsa ve tarla satışına devam ederken m2 fiyatları rekor ilgiye neden oluyro.
Hesabında 5 bin TL'si olan hemen başvursun! Milli Emlak sudan ucuz fiyatlarla yatırımlık arsa satıyor

Hesabında 5 bin TL'si olan hemen başvursun! Milli Emlak sudan ucuz fiyatlarla yatırımlık arsa satıyor - Mülkiyeti hazineye ve devlete ait olan, ancak atıl durumda bulunan hazine arazileri, arsa ve tarlalar için Milli Emlak tarafından beklenen satış ilanları yayımlandı.

Yayımlanan ilanlarda 5 bin TL'ye bile satılık arsa ilanları bulunması dikkat çekerken arsaya ihtiyacı olan kişiler kadar arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler de yayımlanan ilanları yakından takip etmeye devam ediyor. Milli Emlak GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 36 ilde yer alan çok sayıda arsa satışa çıktı.

MİLLİ EMLAK'TAN SATILIK ARSALAR, HAZİNE ARAZİSİ FIRSATI!

Hazineye ait tarım arazileri ve arsaların satışları tüm hızı ile devam ederken yayımlanan ilanların tümü Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi olan Milli Emlak GOV TR resmi sitesi üzerinden duyuruluyor. Yayımlanan ilanların tümünde incele butonuna basılması ile detaylar bölümüne ulaşılıyor.

milli-emlak-ilan.jpg

Burada ilanın ihale tarihi, ihale şartları, ihale bedeli ve ihaleyi gerçekleştirecek olan il / ilçe Milli Emlak Genel Müdürlüğü iletişim bilgilerine yer veriliyor. Tüm taşınmazlar belirlenen tarihlerde düzenlene ihale yöntemi ile en yüksek teklif sahibine olacak şekilde satılıyor.

Taşınmazların satışlarında isteyen kişiler peşin ödeme yaparken isteyen kişiler ise 1 peşin olmak üzere toplamda 24 ay taksitle de ödeme yapabiliyor. Alınan hazine taşınmazları için KDV muafiyeti ve 5 sene emlak vergisi muafiyeti gibi avantajlarda sunuluyor.