Yeni Harika: Google Pixel 2

Akıllı cep telefonu piyasasında amansız rekabette Google yeni harikası Google Pixel 2 ile piyasaya yeni bir soluk ve heyecan getireceğe benzemektedir.
Yeni Harika: Google Pixel 2

4 Ekim’de yapılacak tanıtım öncesinde birçok özelliğin sızdırıldığı görülmektedir. Bu özelliklerden anlaşılacağı üzere İphone 8 ile kıyasıya bir rekabete gireceği anlaşılmaktadır. Peki kullanıcıları şimdiden heyecanlandıran ve dört gözle 4 Ekim’ib eklemesine sebep olan o göz alıcı özellikler nelerdir?

Teknoloji Harikası Google Pixel 2

Tam olarak tüm özelliklerini 4 Ekim’deki lasmanından sonra belli olacağı Google Pixel 2 basına yansıyan ve sızdırılan özellikleri ise; ilk göze batan özellik ise telefondan herhangi bir kulaklık girişi olacak olmasıdır yani bluetooth kulaklık sistemi kullanılacaktır. 4 Gb ram kapasitesine sahip olacak telefon 128 Gb harici bellek kapasitesine sahip olacaktır. Yine en önemli özelliklerinden biride 120 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip olmasıdır. Ayrıcı diğer cihazlara belirgin olan en büyük farkı ise Android sürüm güncellemelerin diğer Android   kullanan cihazlardan yaklaşık 1 ay önce bu telefona gelecek olmasıdır.

Ve gelecek olan özelliklerin bu telefonla tam uyumlu olarak çalışacağı için saf Android sürümüne sahip en akıcı ve en dinamik telefon olarak göze çarpmaktadır. Fiyatı ise daha belli olmamıştır. Fakat diğer marka ve modellerdeki yakın özellikli telefonlara göre daha ekonomik olacağı yönünde kuvvetli haberler duyulmaktadır. Tüm bunları Google Pixel 2 özellikleri olarak sıralayabiliriz.

İlgili Haberler