Xiaomi Mi LED TV 4

Akıllı telefon piyasasına hızlı bir giriş yapan ve sektörün devlerine kafa tutan Xiaomi şirketi diğer teknolojik cihazlara da el atmış durumdadır.
Xiaomi Mi LED TV 4

Yeni üretimi olan Xiaomi Mi LED TV 4 akıllı televizyon modelleri ile oldukça ses getirmiş durumdadır.

Xiaomi Mi LED TV 4 Özellikleri

Çerçeve oranının oldukça düşük olduğu ve görüntü derinliği ile gerçekten etkileyici bir deneyim sunan Xiaomi Mi LED TV 4, sadece 4.9 mm kalınlığındadır. Akıllı telefonlardan bile ince olan bu televizyon bu hali ile oldukça başarılı görünmektedir.

Ekran boyutu 55 inç modelleri ilk olarak piyasaya sürüleceği açıklanırken neredeyse çerçevesiz olması izleyenlerde sanki daha büyük bir televizyon kullanıyormuş hissi uyandırmaktadır. Çözünürlük tarafında ise 4K seçeneğini bulunmaktadır. 8 ms tepki süresi ve HDR desteği de görüntü kalitesinin oldukça üst seviyelere çıkmasını sağlamaktadır. Akıllı televizyon modeli olduğu için işlemcide oldukça önemli durumdadır. Bu modelle birlikte 4 çekirdekli Amlogic işlemci sunuluyor ve bu işlemciyle beraber 1.8 GHz hız sunması oldukça etkileyici durumdadır. 2 GB Ram ve 8 GB depolama alnı özellikleri ise bir akıllı televizyon için oldukça doyurucu ve yeterli durumdadır. 3 adet HDMI girişine ve 2 adet USB girişi bulunmaktadır. Ayrıca Hem Bluetooth 4.0 hem de WİFİ desteği bulunan Xiaomi Mi LED TV 4, bir akıllı kumanda ve Dolby 8W iki hoparlörle beraber satışa sunulmuştur. Xiaomi Mi LED TV 4 özellikleri bu şekildedir.

İlgili Haberler