iPhone 8 Gün Sayıyor

iPhone 8 cep telefonu tanıtımı tarihi belli oldu. Dünyaca ünlü cep telefonu markası Apple şirketinin iPhone 8 cep telefonu modelini tanıtacağı tarih netleşmeye başladı.
iPhone 8 Gün Sayıyor

Yeni cep telefonu modeli 12 Eylül tarihinde dev bir organizasyon ile tanıtılacak gibi gözüküyor.

Şirketten sızan bilgi kaynaklarına göre iPhone 8 cep telefonu modelinin önceki cep telefonu modellerinin tanıtımlarından aşağı kalır bir yanı olmayacak. Yani Apple şirketinin daha önceki yeni ürün tanıtımları gibi şaaşalı bir organizasyon düzenleyeceği konusunda çoğu kişi hem fikir diyebiliriz. Dolayısı ile Apple şirketi ürettiği ve piyasaya sunduğu yeni model ürünleri kadar düzenlediği tanıtım organizasyonları ile de uzun süre teknoloji gündemini meşgul edecek gibi gözüküyor.

iPhone 8 Cep Telefonu Ne Gibi Yeni Özelliklere Sahip Olacak?

iPhone 8 yeni özellikleri ile de cep telefonu takipçilerinin yüzünü güldürecek diyebiliriz. iPhone 8 cep telefonu modelinin en çok merak edilecek olan yeni özellikleri arasında home tuşunun kalkması hususu en üst sıralarda yer alıyor. Zira yeni cep telefonu modelinde önceki modellerde yer alan home tuşu artık tarihe karışıyor. Elde edilen bilgilere göre yeni modelde home tuşunun yerini ipadler için kullanılan bir sistem işgal edecek. Bu özel sistemin telefon üzerinde nasıl yer alacağı ise merak konusu.

Apple iPhone 8 fiyatı ve satış tarihi hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Tanıtımdan sonra bu hususların da netlik kazanacağını söylememiz mümkün.

İlgili Haberler