Ekonomik Akıllı Telefon Modeli Elephone S8 Özellikleri

Akıllı telefonlar son yıllarda yaygın şekilde kullanılmaya başladı. Bu durum değişik markaların doğmasını ve var olan popüler markaların da her bütçeye hitap etmesini sağladı.
Ekonomik Akıllı Telefon Modeli Elephone S8 Özellikleri

Sözgelimi ilk akıllı telefon çıktığı dönemde kullanıcılar yüksek rakamlarla karşılaşırken artık daha ekonomik seçenekleri yüksek donanımla bulmak da mümkün. Bunlardan biri de Elephone S8 akıllı telefonlar. Donanım açısından oldukça iyi olarak nitelendirilen cihazın fiyatı da ekonomik.

 Elephone S8'in Özellikleri

 Çerçevesiz tasarıma sahip Elephone S8 oldukça şık görüntüye sahip. Xiaomi Mi Mix ile başlayan ve daha sonra Samsung, LG gibi firmaların da uyguladığı bu üretim şekline yeni Elephone 8 de dâhil olmuş. Çinli üreticilerin çerçevesiz ekranlı telefon üretmesine kadar varan durum uzun zaman ses getireceğe benziyor. Cihazın diğer tasarım ve teknik özelliklerine bakıldığında,  ince bir çerçeve halinde alt tarafında ön kamera ile parmak izi sensörü bulunuyor. Ekran kasa oranına bakıldığında % 92,4 rakamına sahip olan cihaz bu açıdan Samsung, LG gibi rakiplerinden de farklı durumda. Elephone 8 MediaTek Helio X25 işlemciye sahip.

  • 4GB RAM
  • 64GB Depolama alanı
  • 6 inç 2K çözünürlüklü ekranı
  • 8 MP Ön Kamera
  • 21 MP Arka Kamera
  • 4.000 mAh USB Type-C Pil özelliklerine sahip.

Fiyatı ve Piyasa Tarihi

amiral gemisi donanımına sahip Elephone S8 fiyatı 299 dolar olarak belirlenmiş. Akıllı telefonlara çok fazla para harcamak istemeyen kullanıcılar için ideal bir tercih olduğu söylenebilir. Cihazın online mağazalarda satışa sunulması 26 Eylül…

İlgili Haberler