Güneş; Yalım’ın dünyadan haberi yok

AK Parti Uşak Milletvekili Dr. İsmail Güneş, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın “Ödenek olmadığı için 2022 yılında çevre yolu yapılmayacak” açıklamasına tepki gösterdi.

POLİTİKA 30.04.2022, 14:55 30.04.2022, 14:58

Güneş; Yalım’ın dünyadan haberi yok

AK Parti Uşak Milletvekili Dr. İsmail Güneş, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın “Ödenek olmadığı için 2022 yılında çevre yolu yapılmayacak” açıklamasına tepki gösterdi.

POLİTİKA 30.04.2022, 14:55 30.04.2022, 14:58
Güneş; Yalım’ın dünyadan haberi yok

Güneş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüştüğünü, Uşak çevre yolu içi 200 milyon TL ödenek ayrıldığını, Uşak-Ulubey ve Eşme karayollarının 2022 yılında tamamen biteceğini, Yalım’ın dünyadan haberi olmadığını açıkladı.

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın, sosyal medya sayfasından yaptığı; “Ödenek olmadığı için Uşak’ın 30 kilometrelik çevre yolu ve Eşme-Ulubey ve Ulubey Uşak karayollarının 2022 yılında tamamlanamayacağı yönündeki açıklamalarına AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş’ten tepki geldi.

Güneş; “Sayın Yalım’ın dünyada haberi yok. Uşak’ın çevre yolu ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil Karaismailoğlu ile görüşmelerde bulundum. Uşak çevre yolu için 2022 yılında 200 Milyon TL ödenek ayrıldı.

Bu yılsonunda çevre yolunun, OSB Tekstil – Gediz kavşağından, Uşak Deri OSB-Sivaslı yol ayırımına kadar olan kısmı tamamlanmış olacak.

Eşme-Ulubey ve Ulubey-Uşak karayolları ise zaten tamamlanmış durumda. Oralara da 2022 yılı için ödenek ayrıldı. Bu yollarımıza sadece sıcak asfalt atılacak ve 2022 yılsonu itibarıyla buradaki tüm işlemler tamamlanacak” şeklinde bilgi verdi.

(SALİH KILINÇ / HABER)

TIKLA: https://www.usakgundem.com/politika/yalim-cevre-yoluna-2022-yilinda-odenek-yok-h9789.html

Yorumlar (9)
süleyman 6 ay önce
sayın vekilim bu yollara başlanalı kaç yıl oldu inşAllah dediğiniz gibi olur da dediğiniz zamanda biter yoksa sizin dünyadan haberiniz yok diye düşünmeye başlayacağız
454545 6 ay önce
evet syn vekilim manisa ilinin ilçeleri (salihli turgutlu akhisar) çevre va altgeçit üst geçitini tamamlamış bizim bunlardanda haberimiz var.uşak ili var yolları yok hastanesi var Dr Doçenti yok.devlet hastanesi ssk yı kapatmaya gerek yoktu. açılacakmış uşak üniversitesi hastanesi olsun diğer hastaneleri kapatmakta neyi nesi anlamak zor. manisa (Üniversite hastanesi var Devlet hastanesi var,Ruh ve sinir hast hastanesi var birde ŞEHİR HASTANESİ var ve birçok özel hastanesi var.bilginiz olsun saygılarımlahayırlı bayramlarınız olsun
Fiko 6 ay önce
2022 bin yarısına geldik neredeyse. Kimin dünyadan haberi yakında ortaya çıkar.
Mustafa 6 ay önce
Uşak için bu zamana kadar ne yapıldı . Hep aynı hikaye uşak sadece işverenler tarafından yönetiliyor. Gerisi hikaye ...
Ahmet 6 ay önce
Ne kadar doğru söz
esmeli 5 ay önce
Ege bolgesinin en mahrum ili Usak. 2 adet hukumetten miletvekilimiz var ama gorevleri sadece el kalirmak baskada yaptiklari birsey yok..
OSMAN 5 ay önce
EVET YILLARCA AKP YE OYUMUDA VERDİM AMA BİZİM VEKİLLERDEN BUNLARDAN BİR CACIK OLMAZ.KARADENİZ İSTANBUL ARA YOLLAR DUBLE YOL BİZİM GARİBAN UŞAK 30 KM.YOL BİLE REVA GÖRÜLÜYOR.HEMEN YAPILACAK DENİLDİĞİNDE BİNALİ ULAŞTIRMA BAKANI İDİ.ONDAN SONRASINI SİZ DÜŞÜNÜN,BEN ŞAHSEN ŞUNU DÜŞÜNÜYORUM.TARAFSIZ OLARAK ŞUNU DERİM.HALKIN VEKİLİ SEÇME OLMADIĞI MÜDDET BİZ BU KUKLALARLA BİR YERE VARAMAYIZ.ONUN İÇİN YOLA DEVAM AMA HERKES KENDİ YOLUNA
Serkan ayten 6 ay önce
Organize kavşağından Sivaslı yoluna kadar olan çevre yolunun yarışı eee Ankara yoluna bağlanan kısmı ne olacak hayatınız algı oyunu kelime oyunu
B 5 ay önce
2022 sonunda göreceğiz.pek inandırıcı gelmedı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın