Cumhurbaşkanı Erdoğan gece 00.00’da ACİL duyurdu! Ankara, Kırıkkale, Denizli, Adana ve Zonguldak dikkat

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklama ve aldığı kararlar yakından takip ediliyor. Aktarılan son habere göre Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında önemli kararlar peş peşe yayımlandı. Özellikle o iller için alınan acil kararlar dikkat çekti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan gece 00.00’da ACİL duyurdu! Ankara, Kırıkkale, Denizli, Adana ve Zonguldak dikkat

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısı www.resmigazete.gov.tr adresi üzerinden yayımlandı. 7 Aralık Resmi Gazete kararları içerisinde özellikle Ankara, Kırıkkale, Denizli, Adana ve Zonguldak illeri için alınan kararlar dikkat çekti.

ERDOĞAN'IN İMZASI İLE YAYIMLANDI

Resmi Gazete'de yayımlanan kararlar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Özellikle bu gece saatlerinde Cumhurbaşkanı Kararları başlığı altında yayımlanan kararlardaki iller için duyuru dikkat çekti. İşte Resmi Gazete'de yayımlanan o kararın detayları:

resmi-gazete-nedir1611561523.jpg

CUMHURBAŞKANI KARARLARI

–– Ankara ve Kırıkkale İllerinde Yapılacak Olan Savunma Sistemleri Üretim Tesisi Yatırımına Proje Bazlı Devlet Yardımı Verilmesine İlişkin Ekli Kararın Yürürlüğe Konulması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 7911)

–– Denizli İlinde Yapılacak Olan Çinko, Kurşun ve Kobalt Külçe Üretim Tesisi Yatırımına Proje Bazlı Devlet Yardımı Verilmesine İlişkin Ekli Kararın Yürürlüğe Konulması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 7912)

–– Adana İlinde Yapılacak Olan Saf Tereftalik Asit (PTA) ve Polimer/Cips Üretim Tesisi Yatırımına Proje Bazlı Devlet Yardımı Verilmesine İlişkin 24/11/2020 Tarihli ve 3200 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararının Eki Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Ekli Kararın Yürürlüğe Konulması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 7913)

–– Kırıkkale İlinde Yapılacak Olan Saf Kurutulmuş Vakum Tuzu (PDV), Sodyum Hidroksit, Sodyum Hipoklorit, Hidroklorik Asit ve Ferrik Klorür Üretim Tesisi Yatırımına Proje Bazlı Devlet Yardımı Verilmesine İlişkin Ekli Kararın Yürürlüğe Konulması Hakkında Karar (Karar Sayısı: 7914)

–– Zonguldak İli, Kilimli İlçesinde Bulunan Bazı Alanın Eren Holding Anonim Şirketi Zonguldak Özel Endüstri Bölgesi Olarak İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 7915)

–– Kırıkkale İli, Delice İlçesinde Bulunan Bazı Alanın Safir Tuz Gıda Maden Pazarlama Nakliyat İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Kırıkkale Özel Endüstri Bölgesi Olarak İlan Edilmesi Hakkında Karar (Karar Sayısı: 7916)

İlginizi çekebilecek diğer haberler:

RESMİ GAZETE BUGÜN KARARLARI

Resmi Gazete'de yayımlanan bu kararlara ek olarak bugün Cumhurbaşkanlığına vekalet etme işlemi, Yönetmelikler, Yargı, Anayasa Mahkemesi ve İlan Bölümlerinde de önemli kararlar yayımlandı. Yayımlanan kararlara ilişkin ayrıntılı bilgiye Resmi Gazete’nin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.