Başkan Ahmet Öküzcüoğlu, Alaşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı

Türkiye geneli yerel seçim heyecanı başladı. Aktarılan son habere göre Manisa Alaşehir’de 5 dönem Belediye Başkanlık görevini sürdüren Ahmet Öküzcüoğlu yeni için aday adaylığını açıkladı.
Başkan Ahmet Öküzcüoğlu, Alaşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı

Yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam eden Öküzcüoğlu bugün coşkulu kalabalık karşısında aday adaylığını açıkladı. Başkan yaptığı açıklamasında “Geldiğimde ayırmayacağım kayırmayacağım demiştim, beş yıldır da dediklerimi yaptım. Aynı düşüncelerle sizlerle beraber olmak için bir beş yıl daha destek istiyorum” dedi.

Başkan Öküzcüoğlu, bugün Alaşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını duyurdu. Öküzcüoğlu, konuşmasına devam ettikçe kalabalığın tezahüratları sebebi ile sık sık konuşması kesildi.

YOĞUN KATILIM VARDI

Yaptığı başarılı çalışmalarla Alaşehir'de önemli hizmetlere imza atan Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ikinci dönem başkanlık için bugün aday adaylığını yoğun bir katılımla açıkladı.

aw089246-01.jpg

Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu ikinci dönem belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Alaşehir Belediye binasından eşi Selen Öküzcüoğlu, meclis üyeleri ve partililerle birlikte Sevgi Yolu üzerinden CHP İlçe Binasına kadar konfeti ve alkışlar eşliğinde giden Ahmet Öküzcüoğlu parti binasının balkonunda CHP İlçe Başkanı Mustafa Öztürk ile aday adaylığını açıkladı. Başkan Özkücüoğlu'nun konuşması sık sık coşkulu kalabalık tarafından tezahüratlarla kesildi.

"73 YIL SONRA KAZANDIK"

Kendisini dinlemeye gelen partililere ve vatandaşlara hitap eden Başkan Öküzcüoğlu şunları söyledi: "2019 yılında sizlerin desteği ile Alaşehir’de 73 yıl sonra CHP olarak belediye başkanlığını kazandık. Geldiğimde ayırmayacağım kayırmayacağım demiştim, beş yıldır da dediklerimi yaptım. Aynı düşüncelerle sizlerle beraber olmak için bir beş yıl daha destek istiyorum"

aw089246-03.jpg

YEREL SEÇİM NE ZAMAN?

Partiler, peş peşe yerel seçim için açıklamalarına ve çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda da sık sık yerel seçim ne zaman? sorusu gündeme geliyor. Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre 31 Mart 2024 Pazar günü Türkiye yerel seçim için sandık başına gidecek.