Okan Bayülgen ziyaret ettiği Aydın Çalıkuşu Kültür Evi'ni öve öve bitiremedi!

Ünlü televizyoncu Okan Bayülgen ile Prof. Dr. Nevzat Kaya bugün Çalıkuşu Kültür Evi’nde söyleşiye katıldılar.
Okan Bayülgen ziyaret ettiği Aydın Çalıkuşu Kültür Evi'ni öve öve bitiremedi!

Türkiye’nin en ünlü televizyoncuları arasında yer alan Okan Bayülgen ile Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Edebiyat Fakültesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde görev yapan Prof. Dr. Nevzat Kaya bugün Kuşadası’nda bir söyleşiye katılarak sanatseverlerle bir araya geldiler.

Okan Bayülgen söyleşinin düzenlendiği Çalıkuşu Kültür Evi’nin öve öve bitirmedi. Kültür evinin tam bir sanat merkezi olduğunu söyleyen Okan Bayülgen burada yazarlar için oluşturulan atmosferin çok fantastik olduğuna dikkat çekti.

Televizyon dünyasının sevilen programcılarından Okan Bayülgen ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Edebiyat Fakültesi Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü’nde görev yapan Prof. Dr. Nevzat Kaya, Kuşadası Belediyesi tarafından Çalıkuşu Kültür Evi’nde düzenlenen söyleşide Kuşadalılarla bir araya geldi.

Kuşadası Belediyesi tarafından düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan Çalıkuşu Kültür Evi, yeni hayata geçirecekleri “Dümdüz Drakula” isimli oyunlarının öncesinde ünlü televizyon yapımcısı Okan Bayülgen ve Prof. Dr. Nevzat Kaya’yı ağırladı.

Kuşadalı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide Okan Bayülgen, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e yazarlar için oluşturduğu konfor ortamı için teşekkür etti.

“Kuşadası’nda gelen yazarlar çok şanslı”

Kuşadası'nda Başkan Ömer Günel’in kültür ve sanat etkinliklerinin düzenlenmesine büyük önem verdiğine dikkat çeken Okan Bayülgen, ”Kuşadası Belediyesi’nin Çalıkuşu Kültür Evi’nde yazarlar için oluşturduğu ortam, insanı bir romanın içindeymiş gibi hissettiriyor. Buraya üretmek için gelen tüm yazarlar çok şanslı. Çünkü Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, sanata verdiği önemle müthiş bir atmosfer oluşturmuş” diye konuştu.

Çalıkuşu Kültür Evi’nde gerçekleşen söyleşi, Okan Bayülgen ve Prof. Dr. Nevzat Kaya’nın sanatseverlerin sorularını yanıtlamasıyla sona erdi.