Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu

AK Parti Uşak 6. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla, Uşak Atatürk Spor Salonu’nda düzenlendi. Kongrede Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu da bir konuşma yaptı.
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, başkalarının hayal dahi edemediği yatırımları AK Parti hükümeti olarak milletin desteğiyle hayata geçirdiklerini söyledi. 

Atatürk Spor Salonu'nda yapılan AK Parti Uşak 6. Olağan Kongresi'ne katılan Eroğlu, AK Parti'ye hizmet vermiş herkesi tebrik etti.

Uşak'ın her seçim döneminde ortaya koyduğu sonuçlarla destan yazdığını dile getiren Eroğlu, salondakilerden seçimlerde Uşak'tan milletvekili çıkartılması için destek sözü istedi.

Eroğlu, 2019'da yapılacak seçimlerin tarihin en önemli seçimi olduğunu vurgulayarak, seçimlerde Uşak'ın oylarının önemine dikkati çekti. 

Hükümetin ve bakanlığının Uşak'a yaptığı yatırımlar hakkında bilgi veren Eroğlu, kente 6 milyar lira yatırım yaptıklarını, Ankara-İzmir hızlı treninin Uşak'tan geçeceğini anlattı. 

Eroğlu, 100 bin hektar araziyi orman köylüsüne açtıklarını belirterek, "Bu hizmetler devam edecek. Şimdiye kadar Türkiye'de o kadar büyük yatırımlar yaptık ki... Başkalarının hayal dahi edemediği yatırımları AK Parti hükümeti olarak sizin sayenizde gerçekleştirdik." diye konuştu. 

İlgili Haberler