Haluk Levent Deniz Akkaya'ya 5 milyonluk tazminat davası açtı

Ünlü sanatçı ve AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent kendisine yöneltilen iddialar sebebiyle Deniz Akkaya'ya 5 milyonluk tazminat davası açtı.
Haluk Levent Deniz Akkaya'ya 5 milyonluk tazminat davası açtı

Haluk Levent Deniz Akkaya'ya 5 milyonluk tazminat davası açtı - Ünlü sanatçı ve AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent kendisine yöneltilen iddialar sebebiyle Deniz Akkaya'ya 5 milyonluk tazminat davası açtı. ABD'de kara para aklamaktan yargılanan Sezgin Baran Korkmaz ile fotoğraf paylaşarak çeşitli iddialarda bulunan eski model Deniz Akkaya sosyal medyada paylaşımlarda bulundu. Haluk Levent ise Deniz Akkaya hakkında dava açacağını ifade etti.

Haluk Levent, oyuncular Oktay Kaynarca ve Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Tek Yürek’ bağış kampanyası yayınında istenmediğine dair iddiaları da yalanlanması sonrasında hatasını kabul ederek özür dilemişti. Deniz Akkaya tarafından ise paylaşılan Instagram hikayesinde, “Dünden beri kaç defa özür diledin acaba? Duruşsuzluk böyle bir şey… Saklayacak şeyi olmayan adam elif gibi dik durur. İki ay öncesinde dolandırdığın insanlar yayına çıkmak için bekliyor. Az kaldı, hazırlan.” ifadelerini kullandı.

5 MİLYON LİRALIK DAVA AÇTI

Akkaya’nın bu mesajlarına Haluk Levent’ten yanıt gecikmedi. Haluk Levent resmi Twitter hesabında, "Sayın cumhurbaşkanımızla da fotoğrafı olan Sezgin Baran Korkmaz’ın bütün parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri, MASAK’ı, istihbaratı yarım akıllı mı? Siz biliyorsunuz da onlar bilmiyor?

Bu sayfada yedi yıldır “Heyyooo…” deyip menemen yapıyorum, pasta yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum dayanışma adına.

Bir gün Sezgin Baran aradı, “Şirketimizin gecesine çıkar mısın” dedi. Kaç lira olur dedi. “Ben de ben para almayayım sen beş ailenin tüm sıkıntılarını çöz” dedim! Çözdü. Önce “Olmaz” demişti. Sonra sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri bulunan ailelerin tüm masraflarını ödedi. Ben de sözümü tuttum ve konsere çıktım. Eğer ki konser faturam çıkarsa şimdi rezil rüsva olmaya hazırım. Aileler ve Sezgin Baran’ın onlara yaptığı ödemeler:

Hacı Karagözoğlu ailesi

Fesih Araz (Üç aylık simit satın alındı)

Kars’ın köyünden Meydan Ali Demirel’in iki kızının yıllık yurt ücreti

Ağrı’da yatağa bağımlı Bertar’a hasta yatağı

İstismara uğrayan D.’nin bir yıllık okul ücreti.

*İşte bunlardan dolayı konseri verdim orkestra parası dahi almadım. Şimdi ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum da olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve haber siteleri hemen haber yapıyor."

Haluk Levent açıklamaları sonrasında Deniz Akkaya ile ilgili 5 milyon liralık tazminat daası açacağını şu sözcüklerle ifade etti. “Deniz Akkaya. 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç lira ise artık. Sonuçta zaten mahkum olacaksın. Ayıptır.”

Usakgundem.com

İlgili Haberler