İş Bankası açıkladı! O alışveriş harcamalarına 300 TL para verilecek son 6 gününüz kaldı

Türkiye'de İş Bankası tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda vatandaşların market harcamalarına 300 TL MaxiPuan verilecek.
İş Bankası açıkladı! O alışveriş harcamalarına 300 TL para verilecek son 6 gününüz kaldı

İş Bankası açıkladı! O alışveriş harcamalarına 300 TL para verilecek son 6 gününüz kaldı - Türkiye'de İş Bankası tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda vatandaşların market harcamalarına 300 TL MaxiPuan verilecek. Türkiye İş Bankası Maximum Kart ile yapılacak market alışverişlerinize 300 TL MaxiPuan verilecek.

Banka resmi internet sayfasında yapılan açıklamalar da, "1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Market alışverişlerinize 300 TL'ye varan MaxiPuan" ifadelerine yer verildi.

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan kampanya duyurusunda; "Maximum Mobil'den veya İşcep'ten Market Kampanyası'na katılın, 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk peşin market alışverişinizden sonra, farklı günlerde yapacağınız 400 TL ve üzeri her peşin alışverişiniz için 30 TL, toplam 300 TL MaxiPuan kazanın!" bilgilerine yer verilirken kampanyaya dair şartlar ve koşullar da belli oldu. 

Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir. 

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. 

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ların 03.03.2023 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Nisan 2023’dür. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir.

Banka resmi internet sayfasında kampanyaya dair tüm detaylar belli olurken 6 gün içerisinde yapılacak harcamalar sonrasında 300 TL MaxiPuan verileceği belirtildi. Ödül kullanımı ise 3 Mart 2023 tarihinde kartlara yüklenirken, MaxiPuan kullanma tarihi de 30 Nisan olarak belirtildi.

İlgili Haberler