Emeklilerin hesaplarına 17.000 TL yatıyor! Ziraat Bankası'ndan emekli paketi!

Emeklilerin hesaplarına 17.000 TL yatıyor! Ziraat Bankası'ndan emekli paketi!
Emeklilere yönelik kampanyaları araştıranlar son günlerde Ziraat Bankası’nın kampanyası ile karşılaşıyorlar. Ziraat Bankası’ndan emeklilere yönelik paket kampanya açıklandı.

Türkiye’de emekli vatandaşların ekonomik olarak zor durumda kalmalarından dolayı bankaların emekli kampanyaları çok daha önemli hale geldi. Emeklilere bankalar maaş promosyonu ödemeleri yapıyorlar ama bu ödemeler artık çare olmuyor. Yüksek enflasyon karşısında promosyon ödemeleri de eriyip gitti. Buna dair emeklilerden tepkiler alan bankalar ara formüller üretmeye başlayarak emekli maaş promosyonu kampanyalarını bir emekli paketine çevirmeye başladılar.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PAKETİ!

Ziraat Bankası tarafından emeklilere yönelik yeni bir kampanyanın başlatıldığı bildirildi. Bu kampanya kapsamında emekliler hem maaş promosyonu ödemelerini belirlenen tarife üzerinden alıyorlar hem de ihtiyaç kredisi imkanını kullanıp nakit sorunlarını aşabiliyorlar. Kampanyanın ayrıntıları yine Ziraat Bankası tarafından açıklandı.

Emekliler kampanya kapsamında öncelikle Ziraat Bankası’ndan emekli maaş promosyonu ödemesi alıyorlar. Bunun için de bir ödeme tarifesi uygulanıyor. SGK ile belirlenen asgari tarife üzerinden ödeme yapan Ziraat bankası bu imkanı emeklilerin kullanımına sunuyor.

Emekliler Ziraat Bankası’nda şu maaş promosyonlarını alabiliyorlar:

Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 3.000 TL,
Emekli maaşları 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 3.500 TL,
Emekli maaşları 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 4.500 TL,
Emekli maaşları 10.000 TL ve üzerinde olanlara 5.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Bugünün piyasa ortamında 5.000 TL nakit tutarın emeklilerin sorunlarını çözmeyeceği biliniyor. Bunun için de Ziraat Bankası tarafından emekli müşterilere maaş promosyonu kampanyasına katılmak şartıyla uygun faizli ihtiyaç kredisi imkanı da sağlanıyor. Tüm kampanya için standart uygulama yapılırken emekliler 12.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 36 ay vadeli olan bu kredinin taksitleri düşük meblağlarda emeklilerin maaşlarından her ay otomatik olarak kesiliyor.

Emekliler Ziraat Bankası’nın sunduğu paketten yararlanmaları halinde 5.000 TL’si maaş promosyonu, 12.000 TL’si ihtiyaç kredisi olmak üzere toplamda 17.000 TL nakit ödeme alabiliyorlar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.