Emeklilere 15.500 TL jesti! Ziraat Bankası'ndan başvuru rekoru kıracak emekli paketi!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere sağlanan ödemeler araştırma konusu yapılıyor. Ziraat Bankası emekliler için çok özel bir promosyon kampanyası açıkladı.
Emeklilere 15.500 TL jesti! Ziraat Bankası'ndan başvuru rekoru kıracak emekli paketi!

Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmeler en fazla emeklileri vurdu. Özellikle düşük maaşlı emekliler çok zorlu bir süreçten geçiyorlar. Tüm emekliler bir kaynak arayışını girerken bir emeklinin önünde pek de seçenek bulunmuyor. Emeklilerin maaş promosyonu kampanyaları ile bankalardan aldıkları nakit ödemeler ek gelirleri olabiliyor. Buna dair da promosyon kampanyaları en ince ayrıntısına kadar araştırılıyor.

EMEKLİLERE NEDEN PROMOSYON VERİLİYOR?

Emeklilere maaş promosyonu ödemeleri yapılırken bu ödemelerin nedeni de araştırılıyor. Bankaların emeklilerin neden bu kadar peşlerine düştükleri merak ediliyor. Emekliler bankalar için garanti müşteriler pozisyonunda bulunuyor. Her ay maaşları yatan emeklilere bankalar kredi kartı ve kredi gibi ürünlerini kullandırarak da kar elde edebiliyorlar. Bunun için emeklileri ikna edebilmek için maaş promosyonu koşulları iyileştirilebiliyor.

ZİRAAT BANKASI AÇIKLADI!

Emekli maaş promosyonu kampanyası ile Ziraat Bankası tüm emeklilere büyük bir sürpriz yaptı. Maaşını bu bankaya taşıyan ve 3 yıl boyunca da bir başka bankaya geçmeme sözü veren emekliler kampanyadan yararlanma imkanı buluyorlar. Bu kapsamda çifte ödeme alma imkanı doğuyor. Bu imkanı değerlendirenler nakit sıkışıklıklarını kısmen de olsa çözebiliyorlar.

Ziraat Bankası’nın emekli maaş promosyonu kampanyası aşamalı bir kampanya olarak dikkat çekiyor. Buna göre emekliler ilk olarak maaş promosyonu sözleşmesi yaptıklarında maaş baremlerine karşılık gelen promosyon ödemesini alıyorlar. Ardından ise tamamen tercihe bağlı olarak emekliler istemeleri halinde ihtiyaç kredisi imkanından yararlanabiliyorlar. İş Bankası bu kampanyanın tüm detaylarını açıkladı.

PROMOSYON TUTARLARI AÇIKLANDI!

Ziraat Bankası emeklilere yönelik maaş promosyonu tutarlarını şöyle açıkladı:

Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 3.000 TL,
Emekli maaşları 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 3.500 TL,
Emekli maaşları 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 4.500 TL,
Emekli maaşları 10.000 TL ve üzerinde olanlara 5.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ VERİLİYOR!

Tüm emeklilere maaş promosyonu kampanyasından yararlanmaları ve istemeleri durumunda 12.500 TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu krediyi çeken emeklilerin ellerine geçen toplam para ise 17.500 TL oluyor. Bu tutar maaş promosyonu tutarına göre azalabilir. En düşük toplu para 15.500 TL oluyor.