Arabasına bugün yakıt alacaklara müjde! Benzin motorin ve LPG'ye indirim yapıldı: Depolar fullenecek

Araç sahiplerine çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda akaryakıt ve otogaz için bir indirim kampanyası başlatıldığı belirtilerek ay sonuna kadar devam edeceği bildirildi.
Arabasına bugün yakıt alacaklara müjde! Benzin motorin ve LPG'ye indirim yapıldı: Depolar fullenecek

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda akaryakıt kampanyası başlatıldığı bildirildi. Kampanya hakkında yapılan duyuruda 16 Şubat - 31 Mart 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi. Kazanılan 75 TL puan ise yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan indirim yaptırılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Kampanya 16 Şubat - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr'den katılım sağlanması gerektiği belirtilerek Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verileceği ifade edildi.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 75 TL Bankkart Lira kazanabileceği belirtilerek işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerektiği vurgulandı.

YAPILAN DUYURU 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Liralar 6 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır.

İlgili Haberler