23 Mayıs Salı gram, çeyrek, cumhuriyet altın ne kadar?

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatları gündemde yer alıyor. Altın fiyatlarının işlem gördüğü güncel rakamlarda dengesiz seyir devam ederken bugün bir miktar düşüş gözlendi. 23 Mayıs tarihi ile altın çeşitlerinde güncel rakamları haberimizde derledik.
23 Mayıs Salı gram, çeyrek, cumhuriyet altın ne kadar?

23 Mayıs Salı gram, çeyrek, cumhuriyet altın ne kadar? - Altın çeşitlerinin işlem gördüğü fiyatlar araştırma konusu olmaya devam ederken gram, çeyrek, cumhuriyet, ata altın gibi yatırım çeşitlerinin 23 Mayıs günü alış-satış rakamları merak edildi. İç ve dış piyasların takibi yatırımcıların yanı sıra altın yatırımcıları da yeni haftada düşüş ya da yükseliş grafiğinin ne yönde ilerlediğini  sorguluyor. Yatırımcılar ellerindeki paranın değer kaybının önüne geçmek için altın yatırımı yaparken 223 Mayıs sabahına düşüş grafiği ile başlayan altın fiyatlarını derledik.

23 MAYIS SALI ALTIN FİYATLARI

Yatırım araçları arasında yer alan altın piyasasında hareketli günler devam ediyor. Altının alış ve satış rakamları birbirinden farklılık gösterirken güncel rakamlar da anlık olarak değişebiliyor. Haftanın yeni işlem gününde altın fiyatları yatırımcı, yatırım planı, düğünü ya da borcu olanların takibinde yer alırken altın kurundaki değişimler merak ediliyor. Altın fiyatlarını anlık olarak takip etmek isteyen vatandaşlar, ''23 Mayıs gram, çeyrek, yarım, cumhuriyet, ata altın kaç lira?'' sorularına yanıt arıyor. Kura göre de farklılık gösteren altın çeşitlerinin 23 Mayıs Salı gününe denk gelen haftanın ilk işlem gününde alış-satış rakamları ile birlikte güncel olarak derledik. 

GRAM ALTIN NE KADAR?

Gram altın alış: 1.251 TL'den işlem görüyor. 

Gram altın satış: 1.251 TL'den işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın alış: 2.234 TL'den işlem görüyor.

Çeyrek altın satış: 2.301 TL'den işlem görüyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın alış: 4.482 TL'den işlem görüyor.

Yarım altın satış: 4.643 TL'den işlem görüyor.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın alış: 8.978 TL'den işlem görüyor.

Tam altın satış: 9.231 TL'den işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Cumhuriyet altını alış: 9.147 TL'den işlem görüyor.

Cumhuriyet altını satış: 9.285 TL'den işlem görüyor.

ATA ALTIN NE KADAR?

Ata altın alış: 9.211 TL'den işlem görüyor.

Ata altın satış: 9.452 TL'den işlem görüyor. 

Güncel altın fiyatları ''Usakgundem.com'' adresinde yer aldı.

İlgili Haberler