ING kartı olan milyonların dikkatine! Büyük kampanya duyurusu geldi!

Bankalar müşterilerinin yüzünü güldüren kampanyalarla hem müşterilerini memnun etmeye hem de maddi anlamda kazandırmaya devam ediyor. Şubat ayına özel birçok banka kampanya düzenlemeye devam ederken yeni bir kampanya duyurusu da ING bank tarafından yapıldı.
ING kartı olan milyonların dikkatine! Büyük kampanya duyurusu geldi!

Bankalar tarafından sık sık kampanya duyuruları yapılmaya devam ederken ING bank dikkat çekici kampanyasını duyurdu. Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan kampanya duyurusunun detayları ING bank kartı olan vatandaşların dikkatini çekerken ING bank yüzleri güldüren kampanyanın detaylarını paylaştı. 

ING BANK KAMPANYASINI DUYURDU!

Bankalar müşterilerinin yüzünü güldüren kampanyalarla hem müşterilerini memnun etmeye hem de maddi anlamda kazandırmaya devam ediyor. Şubat ayına özel birçok banka kampanya düzenlemeye devam ederken yeni bir kampanya duyurusu da ING bank tarafından yapıldı. ING bank tarafından yapılan kampanya duyurusunun detayları oldukça dikkat çekerken detaylar ING bank müşterileri tarafından oldukça merak edildi. 

ING Bank resmi internet sitesi üzerinden kampanya detaylarına ilişkin detayları belirtirken 'Kampanya kapsamında ING Mobil kullanıcılarına, Turna com’dan alacakları yurt dışı uçak biletlerinde 200 TL, yurt içi uçak biletlerinde 80 TL indirim uygulanır.'' ifadeleri ile tüm detaylar yerini aldı. Kampanya da belirtilen koşullar oldukça dikkat çekti. Alışverişlerini çok daha avantajlı bir hale getirmek isteyen ING bank müşterilerinin hoşuna gidecek bu kampanyanın detayları belirlendi. 

UÇAK BİLETİNDE İNDİRİM!

ING bank resmi internet sitesi üzerinden detaylar doğrultusunda Turna. com’da yurt dışı uçak biletlerinde 200 TL, yurt içi uçak biletlerinde 80 TL indirim uygulanacağı detayı verildi. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşterilerin NG Mobil “Kampanyalar” alanından kod alarak katılım sağlaması gerektiği belirtildi. ING bank kampanya detaylarında şu ifadeler yer aldı;

 • Kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar Turna com web sitesinde ve ”Turna – Uçak ve Otobüs Bileti” mobil uygulamasından alınacak uçak biletlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan ING Mobil uygulamasına yukarıda belirtilen tarih aralığında şifresi ile giriş yapan ve ING Mobil’den verilen kampanya kodunu alan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanya koduna, ING Mobil’de sağ üstte yer alan Kampanyalar kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanmak için Turna com’a üye olunması gerekmektedir.
 • Alınan indirim kodu ile Turna com web sitesine ya da Uçak Bileti Turna mobil uygulamasına üye girişi yapıldıktan sonra menü içerisinden ‘Kampanya/İndirim Kupon Kodu’ alanına şifre girilerek kampanyadan faydalanılır. Şifre girildikten sonra yapılan bilet aramalarında bilet fiyatları indirimli olarak listelenir.
 • Kampanya kodları Turna com’un %70’e varan indirim sağlayan “Akıllı Uçuş” özellikli uçuşlarında ekstra indirim sağlamamaktadır.
 • İndirim kodları tek kullanımlıktır. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 adet kod alabilir, kampanya kodu kampanya tarihi aralığında sadece 1 kez kullanılabilir.
 • Bu kampanya Turna com web sitesinde veya ”Turna – Uçak ve Otobüs Bileti” uygulamasında yer alan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından az veya eşit ise müşteriye iade yapılmaz.
 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerin iptal edilmesi istendiğinde, havayolunun verdiği iade tutarı indirim tutarından fazla ise, indirim tutarı, havayolunun verdiği iade tutarından düşülerek iade edilecek bedel hesaplanır.
 • İndirim kodu kullanılarak alınan biletlerde değişiklik yapılması istendiğinde, ikinci bir indirim uygulanmaz, havayolunun değişiklik ücreti ve değişiklik hizmet bedeli müşteriden tahsil edilir.
 • İndirim kodunun yeniden kullanılabilir hale gelmesi için, yapılan işlemde yer alan tüm biletlerin iptal edilmiş olması gerekir. Kısmi iptallerde, kupon kodu yeniden geçerli hale gelmez.
 • Alınan hizmetlerle ilgili şikayetlerinizi Turna com web sitesi ve mobil uygulamasında yer alan kırmızı canlı destek ikonu üzerinden ya da 0850 222 6600 numaralı hat üzerinden müşteri hizmetleri yetkililerine iletmeniz gerekir.
 • Kampanya kodu geçerlilik süresi, 31 Mart 2023’e kadardır.
 • Müşteri şikayeti olması durumunda ING Bank A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

İlgili Haberler