Nazilli’deki kış temizliğinde sokaklar pırıl pırıl oldu

Kış aylarında pırıl pırıl bir şekilde hazırlanmak isteyen Nazilli Belediyesi çalışmalara tüm hızıyla devam ediyor. Nazilli Belediyesi’nin öncülüğünde ekipler şehrin dört bir yanını temizliyor.
Nazilli’deki kış temizliğinde sokaklar pırıl pırıl oldu

Aydın’a bağlı Nazilli Belediyesi kış ayları için çalışmalarına devam ediyor. Şehrin dört bir yanını temizlemeye başlayan ekipler, yıl sonuna kadar çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor.

Çalışmalara Nazilli Belediyesi’nin Temizlik İşleri Müdürlüğü’ndeki ekipler devam ederken, rutin temizlik çalışmalarının yanı sıra kış temizliğine de başlandığını ifade etti.

aw091644-04.jpg

ŞEHRİN DÖRT BİR YANINI TEMİZLİYORLAR

Nazilli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanında kış temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Sabah erken saatlerde çalışmalara başlayan ekipler, Yeşilyurt ve Yıldıztepe Mahallesi Kurudere mevkiinde sokaklardaki tüm çöp, yabani ot ve kurumuş ağaç yapraklarını süpürerek bölgeyi pırıl pırıl bir hale getirdi.

aw091644-01.jpg

YIL SONUNA KADAR BİTİRİLMESİ HEDEFLENİYOR

İlçe genelinde yürütülen kış temizlik faaliyetlerinin yıl sonuna kadar tamamlanacağını ifade eden Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Rutin temizlik işlemlerimizin yanı sıra kış aylarının gelmesiyle kuruyan yaprak ve ağaç dalları, vatandaşlarımızın evlerinde gerçekleştirdiği kış temizlik çalışmaları sonucu bıraktığı evsel atıklar ekiplerimiz tarafından titizlikle temizleniyor. Hazırladığımız program çerçevesinde yıl sonuna kadar el değmedik tek bir nokta bırakmadan sorumluluk sahamızda tüm alanları temizlemiş olacağız. Emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

aw091644-01.jpg

Mahalle sakinleri, belediye ekiplerinin çalışmalarından memnun olduklarını ifade ederek, sokakların artık daha ferah bir görünüme kavuşturdukları için çalışanlara teşekkürlerini iletti.