Muğla'da bir garip olay! Gazetecileri çağıran adam ayağına kum torbası bağlayıp denize atladı

Muğla’da bir garip olay yaşandı! Aktarılan habere göre Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir adam gazetecileri çağırdığı yerde ayağına kum torbası bağlayıp denize atladı. Denize atlayan şahsı çağırdığı basın mensupları kurtardı.
Muğla'da bir garip olay! Gazetecileri çağıran adam ayağına kum torbası bağlayıp denize atladı

İlginç olay Muğla’nın Bodrum ilçesinde meydana geldi. Ailevi sorunlar yaşadığı iddia edilen şahıs ilçedeki bir gazeteye ulaşarak ayağına kum torbası bağlayıp denize atlayacağını söyledi. İhbar olan gazeteciler olay yerine gittiklerinde adamın gerçekten ayağına kum torbası bağlayıp atladığını gördü.

BASIN MENSUPLARI KURTARDI

Muğla’nın Bodrum ilçesinde ayağına kum torbası bağlayıp denize atlayan şahıs, basın mensupları tarafından kurtarıldı.

aw081266-07.jpg

Edinilen bilgiye göre, ailevi sorunlar yaşadığı iddia edilen Şeref B., ilçedeki bir gazeteye ulaşarak Gümbet Mahallesi'nde ayağına kum torbası bağlayıp iskeleden aşağı atlayacağını söyledi. İhbarı alan basın mensupları olay yerine geldiğinde Şeref B. denize atladı.

aw081266-05.jpg

BIÇAKLA İPİ KESTİLER

Şahsı kurtarmak için basın mensupları da denize atladı. İskeleye bağlı bir motoryattan bıçak alınarak Şeref B.'nin ayağındaki ip kesildi ve sonra bota bindirilen şahıs karaya çıkarıldı. İhbarın ardından olay yerine 112 Acil Sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Şeref B., sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi edildikten sonra ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Polis ekiplerinin olaya ilişkin soruşturma başlattığı öğrenildi.