Manisa'da 91 yaşındaki kadın çöken duvarın altında kaldı!

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yoğun şiddetli yağışlar nedeniyle bir evin duvarının çöktüğü bildirildi. Çöken duvarın altında kalan yaşlı kadının tedavi altına alındığı açıklandı.
Manisa'da 91 yaşındaki kadın çöken duvarın altında kaldı!

Manisa Yunusemre’de yoğun yağışlar etkili olmaya devam ediyor. Bu kapsamda yapılan Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyarıları yine haklı çıktı. Şiddetli sağanak yağış bölgede hayatı olumsuz etkiliyor. Vatandaşlar zor durumda kalırken bazı istenmeyen olaylar da meydana geliyor.

EVİN DUVARI YIKILDI!

Yunusemre ilçesinden gelen son dakika haberine göre yağışların yoğunluğuna dayanamayan bir evin duvarı çöktü. Çöken duvarın altında ise 91 yaşında yaşlı bir kadının kaldığı ve ağır bir şekilde yaralandığı açıklandı. Konuya dair ayrıntılı bilgiler gelmeye devam ederken sağlık ekipleri ve yaşlı kadının komşuları yoğun bir gayret ile yaşlı kadına yardımcı oldular.

KOMŞULARI KURTARDI

Manisa'nın Yunusemre ilçesinde etkili olan sağanak yağışlarda bir evin duvarı yıkıldı. Yıkılan duvarın altında kalan yaşlı kadın, komşuları tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

91 YAŞINDAKİ YAŞLI KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

Edinilen bilgiye göre, Yunusemre ilçesine bağlı Yuntdağı bölgesindeki Karaveliler Mahallesi'nde şiddetli sağanak yağışa dayanamayan bir evin duvarı yıkıldı. Büyük bir gürültüyle devrilen duvarın altında kalan 91 yaşındaki S.Ç.’nin imdadına komşuları yetişti.

Yaşlı kadının komşuları 112 Acil Çağrı Merkezi'ne durumu bildirirken, diğer yandan da enkazın altındaki yaşlı kadını kurtardı. Olay yerine çok sayıda itfaiye, ambulans ve jandarma ekibi sevk edildi.

Enkazdan yaralı olarak çıkarılan Çetin, hastanede tedavi altına alındı.