Denizli'de kadın cinayeti! Eşi ve erkek arkadaşını infaz eden şahıs intihar etti

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde kendisini aldattığından şüphelenen eşi ve yanındaki erkek arkadaşına kurşun yağdıran şüpheli intihar etti.
Denizli'de kadın cinayeti! Eşi ve erkek arkadaşını infaz eden şahıs intihar etti

Denizli'de üzücü bir olay meydana geldi. Denizli'ye bağlı olan Pamukkale ilçesinde eşi ve yanındaki erkek arkadaşına kurşun yağdıran şahıs sonrasında aynı silahla başka bir sokakta intihar etti.

Şahsın kurşun yağdırdığı eşinin yanındaki erkek arkadaşı ve kendisi hayatını kaybederken eşi ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Ancak eşinin kurşunlarına hedef olan kadının hayati tehlikesi olduğu açıklandı.

DENİZLİ'DE EŞİNE KURŞUN YAĞDIRAN ADAM AYNI SİLAHLA İNTİHAR ETTİ!

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde eşi ve erkek arkadaşına sokak ortasında kurşun yağdıran şahıs, 2 sokak ileride intihar etti. 2 kişinin hayatını kaybettiği olayda, ağır yaralanan kadının hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

denizli-1.jpg

Olay, saat 14.00 sıralarında Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi 1344 Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; kendisini aldattığından şüphelendiği karısı Ö.Ü. ve erkek arkadaşı Y.C.'yi takip eden E.Ü., yanında getirdiği uzun namlulu silahla rastgele ateş etti.

denizli-2.jpg

Çocuğunun gözü önünde kurşunların hedefi olan iki çocuk annesi kadın ve erkek arkadaşı Y.C. kanlar içinde yerde kaldı.

denizli-3.jpg

Olay yerinden kaçan saldırgan, 2 sokak ileride aynı silahla intihar etti. Ağır yaralanan kadın olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Çevre sakinleri tarafından koruma altına alınan çocuk, yiyecek içecek ikram edilerek sakinleştirilmeye çalışıldı. İki kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili çalışmalar devam ediyor.