Cinayetin görüntüsü ortaya çıktı! Afyonkarahisar'da dayısını öldürmüştü!

Afyonkarahisar’da önceki gün bir dayısını öldüren ve diğer dayısını da ağır yaralan kişinin olay sırasındaki görüntüleri ortaya çıktı.
Cinayetin görüntüsü ortaya çıktı! Afyonkarahisar'da dayısını öldürmüştü!

Afyonkarahisar’da önceki gün dehşet veren bir cinayet meydana gelmişti. Aralarında husumet bulunan genç pompalı tüfekler bir dayısını öldürmüş, diğer dayısını ise ağır yaralamıştı. Cinayet anına dair görüntülerin ortaya çıkması ile olayın çok daha dehşet verici olduğu görüldü. Öz dayılarının canına kast eden genç yere düşmesine rağmen inatla ayağa kalkarak dayılarını öldürmek için ateş etmiş.

DAYILARINI ÖLDÜRMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPMIŞ!

Afyonkarahisar'da önceki gün işlenen cinayetle ilgili ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntüleri görenleri dehşete düşürdü. Görüntülerde cinayet zanlısı şahsın iki dayısına tüfekle defalarca ateş ettiği görülüyor.

Olay saat önceki gün 16.00 sıralarında Merkez Erenler Mahallesi’nde meydana gelmişti. Zanlı E.S., aralarında husumet bulunan dayıları İbrahim ve Kadir Kazak ile karşılaştı. Taraflar arasında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine E.S., yanında getirdiği pompalı tüfekle dayılarına ateş açmıştı. Saçmaların isabet ettiği Kadir Kazak sol omuz, İbrahim Kazak ise karnının sol tarafı ve sol elinden vurulmuştu. İbrahim Kazak’ın olay yerinde yaşamını yitirmişti. Yaralanan Kadir Kazak, ambulansla hastaneye götürülmüştü.

Olayın üzerinden geçen 2 günün ardından bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, E.S., elindeki tüfekle dayısına ateş edeceği esnada yere düşüyor. Etrafındaki kalabalık onu engellemek istese de başarılı olamadığı görülüyor. Yerden kalkan E.S.’nin önüne diğer dayısı İbrahim Kazak geliyor ama o esnada tüfek bir anda ateş alıyor ve İbrahim Kazak boynundan vurulup olduğu yere yığılıyor. Olay sonrasında iki yaralının yerde yattığı ve E.S.’nin yanlarından yürüyüp olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.