Uşak siyasetinde günün konusu! Genç avukat CHP'den istifa edip AK Parti'ye geçti!

Uşak’ta genç avukatlardan Özge Tekin CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçti. Özge Tekin’e AK Parti rozetini AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş taktı.
Uşak siyasetinde günün konusu! Genç avukat CHP'den istifa edip AK Parti'ye geçti!

Uşak siyasetinde günü konusu genç avukatlardan Özge Tekin’in AK Parti’ye üye olması oldu. Ülke gündemine de giren bu gelişmede ilgi çekici taraf ise Özge Tekin 2022’de CHP’ye üye olmuş ve bu partinin saflarına katılmıştı. Sonrasında CHP’den istifa eden Özge Tekin’in yeni adresi ise AK Parti oldu.

Uşak’ta CHP’den istifa eden genç avukat Özge Tekin, törenle AK Parti’ye üye oldu.

YENİ ROZETİNİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL GÜNEŞ TAKTI!

15 Temmuz 2022 tarihinde CHP’ye üye olan ve rozetini o dönemki CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım’ın taktığı avukat Özge Tekin, partisinden istifa etti. AK Parti saflarına geçme kararı alan Tekin için tören düzenlendi. Tekin’in rozetini AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş taktı.

ozge-tekin-2.jpg

GENÇLERİMİZ GELECEĞİMİZ AÇIKLAMASI!

Özge Tekin’e AK Parti rozeti taktığı fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Güneş, “AK Parti’mize üye olan genç kardeşimiz avukat Özge Tekin’i ziyaret ederek, AK Parti rozetimizi takdim ettik. Kendilerine hayırlı olsun diyoruz. Gençlerimiz geleceğimiz” ifadesini kullandı.

CHP’den AK Parti’ye geçiş konusu ülke gündeminde de kendisine yer buldu. CHP’liler bu kararı eleştirirken AK Parti’liler de genç avukat Özge Tekin’i kararından dolayı tebrik ettiler.