Aydın'da husumetli aileler kavga etti! 3'ü ağır 7 yaralı!

Aydın’ın Buharkent ilçesinde aralarında husumet bulunan iki aile arasında çıkan kavga büyük olayların yaşanmasına neden oldu. 3’ü ağır 7 kişi yaralandı.
Aydın'da husumetli aileler kavga etti! 3'ü ağır 7 yaralı!

Aydın’ın Buharkent ilçesinde şaşkınlık yaratan bir kavga meydana geldi. Aralarında husumet bulunan iki aile birbirlerine girdiler. Tarafların kavgasında 7 kişi yaralanırken bu yaralılardan 3’ünün durumunun ağır olduğu bildirildi.

Gerçekleşen kavga olay sonrasında da devam etti. Her iki aileden de öfkeli kalabalıklar ilçede huzurun kaçmasına neden oldular. Hastane ve karakolda toplanan kalabalık taşkınlık çıkardılar. Karakola girmek isteyen kalabalığı polis havaya ateş ederek engellemeye çalıştı. Jandarmadan takviye istenirken karakolun camları da kırıldı. Bununla da kalınmadı hastaneye götürülen yaralıların başka hastaneye sevk edilmek istenmesi durumunda öfkeli kalabalık yaralıların hastaneden çıkmalarına da izin vermediler.

Aydın’ın Buharkent ilçesinde husumetli olduğu öğrenilen iki aile arasında çıkan kavgada 3’ü ağır 7 kişi yaralandı. Karakol önüne toplanan kalabalık grubu, polis havaya ateş açarak dağıtmaya çalışırken jandarma da olay yerine gelerek polis ekiplerine destek oldu. Karakol ve hastane önünde toplanan kalabalık grubun dağıtılması için yoğun çaba sarf edilirken, yaralıların Nazilli’ye sevk edilmesi için geniş güvenlik önlemi alındı.

Olay, Buharkent ilçesi Kamilpaşa Mahallesi’nde akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre husumetli olan iki aile arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Çok sayıda aile üyesinin dahil olduğu kavgada, 7 kişi yaralandı.

POLİS HAVAYA ATEŞ ETTİ, KARAKOLUN CAMLARI KIRILDI

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler, kalabalığı dağıtırken, olayla ilgili şüphelileri gözaltına aldı. O esnada olayı öğrenen ailelerin üyeleri, karakol önünde toplandı. Karakola girmek isteyen kalabalık grubu, polis ekipleri havaya ateş açarak dağıtmaya çalıştı. Kalabalığın artması ve karakolun camlarının kırılması sebebiyle jandarma ekiplerinden destek istendi.

Bölgeye gelen jandarma ve polis ekipleri kalabalığı dağıtmaya çalıştı. Öte yandan olayda yaralanan ve Buharkent Devlet Hastanesi’ne kaldırılan şahıslar, ilk müdahalelerinin ardından Nazilli’ye sevk edildi.

YARALILARIN HASTANEDEN ÇIKMALARINA MÜSAADE ETMEDİLER

Hastane önünde de toplanan aile üyeleri, yaralıların hastaneden çıkmasına müsaade etmedi. Kolluk kuvvetleri, kalabalığı dağıtarak geniş güvenlik önlemi eşliğinde yaralıların Nazilli’ye sevk edilmesini sağladı.

Olayla ilgili inceleme başlatılırken, şüphelilerin tespit edilmesi için çalışma gerçekleştirildi. Ekipler, kalabalığın dağıtılması ve olayın sakinleştirilmesi için yoğun çaba sarf ediyor.