Aydın’da hakkında 11 yıl hapis cezası olan kişi kıskıvrak yakalandı

Sabah saatlerinde aktarılan son habere göre Aydın’da hakkında 11 yıl hapis cezası olan şüpheli, jandarma ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.
Aydın’da hakkında 11 yıl hapis cezası olan kişi kıskıvrak yakalandı

Olay Aydın’da meydana geldi. Aydın’a Germencik ilçesinde jandarma ekiplerinin çalışmaları sonuç verdi. Hakkında 11 yıl 7 ay hapis cezası olan kişi ekipler tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi.

Aydın'ın Germencik ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalar çerçevesinde hakkında 11 yıl 7 aya hapis cezası bulunan şahıs kıskıvrak yakalandı.

EKİPLER ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız sürüyor. Edinilen bilgiye göre, JASAT Timi ve Germencik İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından aranan şahsın yakalanması amacıyla yürütülen koordineli çalışmalara çerçevesinde Hıdırbeyli Mahallesi'nde 'Bilişim Sistemlerinin kullanılması suretiyle dolandırıcılık, kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak ve 2 dosyadan da hırsızlık suçlarından aranan ve hakkında toplam 11 yıl 7 ay hapis cezası bulunan M.G. isimli şahıs kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

HAKKINDA PEK ÇOK SUÇTAN CEZASI VAR

Ekiplerin aktardığı son habere göre 11 yıl 7 aya kadar hapis cezası alan kişinin hakkında dolandırıcılık, uyarıcı madde satın almak, kullanmak, bulundurmak ve hırsızlık suçlarından dosyasının olduğu belirtildi.

Jandarma ekiplerinin kıskıvrak yakaladığı şüpheli, çıkarılmış olduğu makamlarda tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.