Afyonkarahisar'da ablasını boşamak isteyen eniştesini bıçaklayan kişi kameralara yakalandı

Türkiye'de yaşanan asayiş olayları her geçen gün artarken bunlardan biride Afyonkarahisar'da yaşandı.
Afyonkarahisar'da ablasını boşamak isteyen eniştesini bıçaklayan kişi kameralara yakalandı

Son dönemde boşanma olaylarında yaşanan şiddet olaylarının sayısında rekor artış yaşanırken bu olaylardan biri de Afyonkarahisar'da meydana geldi. Afyonkarahisar'da kent merkezinde yer alan bir iş hanında meydana gelen olayda enişte ve kayınbirader kavgasında kan aktı.

Karısı ile boşanmak isteyen M.T. iddialara göre işlettiği dükkana gelen kayınbiraderi ile bu nedenle tartışma yaşandı. İkili arasında yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken M.T. yanında getirdiği bıçak ile eniştesi M.T.'ye saldırdı. Bıçağın kırılması üzerine kayınbirader olay yerinden kaçarken enişte ise hastaneye kaldırıldı.

BOŞANMA TARTIŞMASINDA KAN AKTI!

Afyonkarahisar’da cep telefonu kameralarına yansıyan olayda, kayınbiraderin eniştesine bıçağı saplayarak kaçtığı görüntüler görenleri dehşete düşürdü.

afyon-1.jpg

Olay, kent merkezindeki bir iş hanında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, karısı ile boşanmak isteyen M.T. ile işlettiği dükkana gelen ve ismi öğrenilemeyen enişte arasında boşama meselesinden dolayı tartışma çıktı.

ayfon-2.jpg

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kayınbirader yanında getirdiği bıçak ile eniştesi M.T.’yi bıçaklayarak kaçtı. Kayınbiraderin eniştesini yaraladığı bıçak ise olay esnasında kırıldı. Olayın ardından çevredekilerin haber vermesi ile M.T., olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

afyon-3.jpg

Olay sonrası kaçan kayınbiraderin yakalanması için polis tarafından çalışma başlatılırken, olay yerinde de detaylı bir inceleme yapıldı.

Öte yandan, kayınbiraderin eniştesini bıçaklayıp kaçtığı anlar ise vatandaşlar tarafından cep telefonu ile kayıt altına alınırken görüntüler dehşete düşürdü.