Yarın Uşak'ta elektrik kesintisi olacak

Yarın Uşak'ta bazı köy ve sokaklarda yarın elektrik kesintisi uygulanacak.
Yarın Uşak'ta elektrik kesintisi olacak

Osmangazi Elektrik Dağıtım Uşak İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, enerji nakil hatlarındaki 6 Aralık Çarşamba günü yapılacak bakım çalışmaları nedeniyle bazı yerleşimlerde kesinti uygulanacağı belirtildi.

Buna göre söz konusu tarihte saat 08.30-09.30 saatlerinde Dikilitaş Mahallesi Kıbrıs Caddesi ve civarı ile Dut, zeytin, Kaynak Feray sokaklar ve civarına, 09.30-10.30 saatlerinde Dikilitaş Mahallesi Koçak, Huzur, Çömlekçi sokaklar ile Kıbrıs Caddesi civarına, 10.30-11.30 saatlerinde Dikilitaş Mahallesi Taşken Caddesi, Yağmur Sokak, Karaağaç Mahallesi Tayfun ve Keklik sokaklar ve civarına elektrik verilemeyecek. 

Çalışmalar dolayısıyla ayrıca 09.30-12.30 saatlerinde Ulubey ilçesi İnay, Karacabey köylerine, 09.00-17.00 saatlerinde de Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi, Martı, Funda, Şehit İsmail Güler, Bosna, Sülün, Örnek Cami, Zafer, Utku, Ayva sokaklar ile 1. Akpınar, 1. Özkan , 1. Öztürk, Özyurt sokaklara, Dikilitaş Mahallesi Barbaros Caddesi ile Girne, Demet, 2. Çamlıbel, Çiftlik, Ural, Tuna, Işık, Coşkun, Özdoğan, Dut, Cami, Muz, Nur, kiraz, Nar, Kıbrıs ve Beşik sokaklar ve civarlarına elektrik sağlanamayacak.

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları istendi. 

İlgili Haberler